Юлія Штукатурова та Катерина Губарєва відзначені в рейтингу «25 жінок в українській ІТ-галузі» за версією видання Forbes

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Юлія Штукатурова, старша віцепрезидентка з інжинірингу, та Катерина Губарєва, молодша віцепрезидентка, керівниця People-напряму, відзначені в рейтингу «25 жінок в українській ІТ-галузі» за версією видання Forbes.

Юлія Штукатурова керує третиною європейського бізнесу GlobalLogic. Це сотні R&D-проєктів переважно у таких сферах як телекомунікації, медіа, медицина та технологiй, розробка яких відбувається в офісах GlobalLogic у Києві, Харкові та Миколаєві. На своїй посаді Юлія працює безпосередньо з топменеджментом та директорами окремих напрямів.

Катерина Губарєва має понад 17 років досвіду в HR сфері, 13 з яких – в ІТ-індустрії. Катерина розробляє та реалізує стратегії з управління талантами, а також із заохочення та утримання спеціалістів. Крім цього, Катерина створює програми підтримки та розвитку для інженерів та менеджерів.


Наразі помітна тенденція на збільшення кількості жінок в ІТ-індустрії. Згідно з дослідженням DOU, у 2017-2020 роках їх частка збільшилася з 20% до 25%. Цей тренд прослідковується і стосовно керівної ланки. Компанія GlobalLogic має багато прикладів, коли жінки стають керівницями підрозділів, входять до топменеджменту і навіть ради директорів. Так, наприклад, на рівні молодших віце-президентів компанії в Україні 40% керівників є жінками.


Про рейтинг

До списку увійшли 25 українок, які заснували чи обіймають керівні посади в технологічних компаніях. Редакція обирала бізнеси й кандидатів різного формату та компетенцій. Це засновниці, технічні та нетехнічні топменеджерки та керівниці регіональних підрозділів.

GlobalLogic – єдина компанія, представлена в рейтингу двома учасницями.

Більше про дослідження


Про GlobalLogic

GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 та 2021 роках GlobalLogic посідає перші місця у провідних рейтингах “Найкращий роботодавець” у категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, “Кращий роботодавець” від EY, а також “Репутаційні активісти” від PR-Service.

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа і розваг, промисловості і напівпровідників.

Коментарі