якісна освіта

Якісна освіта = кваліфіковані фахівці!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Якісна вища ІТ-освіта — це запорука формування кваліфікованих фахівців та їх залучення до вашої ІТ-компанії вже за кілька років. Без цього неможливий стрімкий розвиток як окремих компаній, так і загалом ІТ-індустрії в регіоні.

Найефективнішим джерелом підготовки молодих ІТ-фахівців у регіоні залишаються університети. У Харкові навчання за ІТ-напрямами проводиться в 17 закладах вищої освіти.

Актуалізація змісту навчальних курсів відповідно до потреб ІТ-галузі є одним з найважливіших напрямів, що забезпечує якість підготовки майбутніх ІТ-фахівців у вишах. Адаптовані навчальні матеріали гарантуватимуть отримання студентами саме тих знань, які допоможуть їм стати кваліфікованими й ефективними спеціалістами.

Це та багато іншого ми реалізуємо спільно з провідними університетами та ІТ-компаніями регіону в проєкті Higher HE! від Харківського ІТ Кластера.

У липні цього року ми вже адаптували та рекомендували до вступу три освітні програми на ІТ-спеціальностях у ХНУРЕ та НТУ «ХПІ».

Якщо ви ІТ-фахівець, керівник чи власник ІТ-компанії або ж представник адміністрації ЗВО — приєднуйтесь до нашого проєкту Higher HE!

Які саме освітні програми адаптовані та рекомендовані Харківським ІТ Кластером, дивіться в нашому путівнику для абітурієнтів.

Коментарі