Які бувають івенти на платформі EEN?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сучасні економічні виклики й непередбачувані події у світі ускладнюють міжнародну діяльність компаній-учасників Kharkiv IT Cluster. Проте для зниження впливу від зовнішні ризиків ком’юніті знайшло можливість підтримки IT-спільноти.

Після двох років виконання формальних процедур та численних вимог до партнерства в Консорціумі, Харківський IT Кластер офіційно доєднався до платформи EEN, а значить — створив дієвий бустер підтримки технологічного бізнесу в напрямку експортних продажів ІТ-послуг та ІТ-продуктів під час війни.

Харківський IT Кластер єдиний з українських IT-об’єднань офіційно став частиною Консорціуму EEN — найбільшої у світі мережі підтримки малих та середніх компаній з міжнародними амбіціями. Тепер компанії-учасники доєдналися до 600 організацій-членів та відкрили для себе додаткові можливості на ринках 60 країнах.

Івенти для учасників консорціуму EEN

Enterprise Europe Network — найбільша у світі мережа підтримки малих та середніх компаній з міжнародними амбіціями. Проєкт спрямований на розвиток сталого, стійкого, цифрового й інноваційного потенціалу, а також на посилення міжнародної співпраці українських та європейських компаній.

Співпраця Kharkiv IT Cluster з EEN — це автоматичне долучення до довгострокових контрактів із країнами ЄС та підтримки від Європейських інститутів й організацій у сфері ділового та комерційного співробітництва.

Тому на сайті EEN можна знайти чималу кількість корисних івентів для бізнесу: від пошуку партнерів за кордоном й унікального нетворкінгу до заходів, спрямованих на інтеграцію українського бізнесу в міжнародні проєкти розвитку.

Znimok-ekrana-2024-02-23-o-13.50.16-640x390 Які бувають івенти на платформі EEN?

Більш детальну інформацію про івенти шукайте на сайті Консорціуму EEN.

Через партнерство із Консорціумом EEN Kharkiv IT Cluster нівелює інституційні та бюрократичні бар’єри між бізнес-простором ЄС та українськими малими й середніми компаніями що завжди ускладнювало розвиток бізнесу і є надважливим у 2023 році. Так компанії-учасники стають частиною «єдиного ринку».

Які перспективи з EEN для мемберів?

  1. Глобалізація ринку
  2. Зміна бачення, культури та цілей ведення бізнесу
  3. Створення спільних компаній з партнерами з ЄС
  4. Інтеграція українських компаній до економічного простору ЄС
  5. EEN – основний інструмент інтернаціоналізації бізнесу, залучення інвестицій і трансферу технологій
  6. Підвищення поінформованості про українські компанії серед партнерів з ЄС

Тому бути частиною Консорціуму EEN для IT-спільноти — це можливість швидко адаптуватися до європейських стандартів та вийти на новий рівень бізнесу, розширити комерційне партнерство в технологічній сфері, отримати промоцію та комунікаційне посилення за ключовими напрямками діяльності.

Через партнерство із Консорціумом EEN Kharkiv IT Cluster нівелює інституційні та бюрократичні бар’єри між бізнес-простором ЄС та українськими малими й середніми компаніями що завжди ускладнювало розвиток бізнесу і є надважливим у 2023 році. Так компанії-учасники стають частиною «єдиного ринку».

Як стати частиною проєкту?

Щоб більше дізнатися про можливості, напишіть координатору проєкту — Тетяні Куртовій @Tatiana_Kurtova у Telegram.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

 

Рекомендовані матеріали

  1. З якими країнами можна співпрацювати в рамках партнерства з Консорціумом EEN?
  2. Синергія можливостей: що комʼюніті Kharkiv IT Cluster вдалося зробити спільно з EEN за 2023 рік?
  3. Успішна співпраця з EEN: що взаємодія з платформою дає компаніям-мемберам Kharkiv IT Cluster?

Коментарі