Як знайти компанію мрії у Харкові та почати будувати власну кар’єру?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

23 листопада на онлайн-зустрічі ти отримаєш відповіді на всі свої кар’єрні питання та дізнаєтеся інші секрети ІТ-шляху в Харкові від керівників IT-компаній. ☄️

На мітапі керівники компаній CodeIT, Telesens та Unit.Kharkiv розкажуть про:

— найцікавіші IT-проєкти: це можливість для IT-спеціалістів зі всього світу послухати про software development від тих, хто безпосередньо керує процесом пошуку ідей продуктів, клієнтів та інвестицій.

особливості та переваги роботи в кожній із компаній: на вас чекають розповіді про переваги IT-компаній на глобальному ринку.

— можливості працевлаштування для іногородніх спеціалістів: лідери компаній поділяться досвідом розвитку команди на шляху створення унікальних проєктів. Учасники зможуть поставити свої питання, а також дізнатися з перших вуст про те, як отримати пропозиції від IT-компаній в умовах перенасиченого ринку.

Коли: зустріч відбудеться 27 листопада о 19:00

Де: в Zoom.

Як приєднатися: посилання на трансляцію ти отримаєш після реєстрації за посиланням. Участь безкоштовна!

Захід організовує Kharkiv IT Cluster в межах проєкту «Tech Talks» у рамках ініціативи з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України», де компанії діляться історіями свого успіху.

А також читайте статтю від Kharkiv IT Cluster, в який ми розповідаємо, чому Харків — гідна альтернатива закордону і які її переваги.

Коментарі