zone3000_ua

Як зберегти маленькі традиції компанії навіть в укритті?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Життя компанії ZONE3000, як і кожного українця, змінилось вранці 24 лютого. Саме цього дня представництво компанії стало прихистком для спеціалістів, їхніх близьких людей та домашніх улюбленців.

Харківський хаб

Сьогодні хаб у місті-залізобетоні має власне бомбосховище, його підготували зазделегідь, коли розробляли план на випадок повномасштабного вторгнення.

«Приміщення було обладнане спальними місцями, запасами води та їжі, потужностями для безперебійної роботи. У перші місяці повномасштабної війни там ховалися від ворожих атак наші фахівці з рідними: люди жили в сховищі та мали змогу працювати», — ділиться спогадами CEO ZONE3000 Сергій Скуріхін.

У перші тижні ресурси компанії були направлені на безпеку команди — надання прихистку в Харкові, евакуацію людей до Львова і за кордон.

Завдяки завчасній підготовці, фахівці компанії вийшли на звичний режим роботи вже через кілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення.

«Ми продовжуємо плідно співпрацювати зі всіма нашими клієнтами. Минулого року ми навіть виросли на 14%», — ділиться досягненнями Сергій.

office-414x233 Як зберегти маленькі традиції компанії навіть в укритті?

Сьогодні сховище у Харкові обладнане потужними генераторами, джерелами безперебійного живлення, а мережа посилена Starlink. У випадку відсутності електрики, тепла чи інтернету в місті, у цьому просторі можна працювати кілька днів. Тут розміщене комп’ютерне обладнання, а робочі зони забезпечені всім, що необхідно для роботи спеціалістів:

«Ми намагалися зробити цей простір комфортним для наших людей, тому перенесли сюди наші маленькі традиції. У сховищі, як і раніше в офісі, ми роззуваємося й ходимо як вдома — у капцях або босоніж, на підлозі є ковролін. Також є роздягальня, зона відпочинку та Coffee Room».

Хаби ZONE3000 в інших містах

Львівське представництво у перші місяці війни стало прихистком для колег з Харкова. У робочому просторі додатково були облаштовані спальні місця для фахівців та їх рідних. Для частини команди, хто виїхав за кордон, ZONE3000 разом зі своїм партнером Namecheap, облаштували хаб у болгарському місті Бансько.

«На початку 2023 року ми провели опитування в команді і вирішили відкрити мережу хабів по всій країні. Сьогодні наші фахівці можуть комфортно працювати в 15 різних містах України», — ділиться досягненням компанії Сергій Скуріхін.

Усі робочі простори обладнані генераторами, мають безперебійний доступ до інтернету, а поруч є укриття. Хаби ZONE3000 — це комфортне місце для роботи команди навіть під час найтемніших блекаутів.

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — ставайте частиною великої спільноти і великих змін 💪

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Актуальні питання за наслідками подання перших звітів з КІК — Legal Talk від Kharkiv IT Cluster
  2. Актуальні українські подкасти — рекомендації від ZONE3000
  3. justcoded_ua

Коментарі