Як запам’ятовувати більше

Як запам’ятовувати більше та якісніше

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер вітає тебе із Днем знань!

Новий навчальний рік для більшості школярів і студентів уже розпочато, а отже попереду багато цікавого, нового та захоплюючого.

А щоб полегшити тобі процес навчання, ми поділимося крутими техніками та лайфхаками з запам’ятовування 🙂

Як запам’ятовувати краще?

  • Візуалізуй.

Спробуй намалювати в голові картину того, що вчиш. Неважливо, це слово, термін чи період в історії людства. Що яскравіша, абсурдніша та смішніша візуалізація — то краще ти все запам’ятаєш.

  • Намагайся розібратися

в тому, що вчиш. Якщо ти не зрозумієш матеріал, то вивчене не залишиться надовго в пам’яті. Аби визначити, чи добре тобі вдалося все зрозуміти, спробуй пояснити матеріал якомога простіше.

  • Будуй зв’язки.

Спробуй пов’язати декілька термінів чи постатей однією історією. Наприклад, вигадай веселу ситуацію, у якій могли б опинитись президенти США, а до прізвищ кожного з них добери схожі слова: горизонт — Гаррісон або ваш рингтон — Вашингтон.

  • Спробуй пов’язати матеріал

зі своєю кімнатою чи квартирою. Наприклад, подумки заховай один факт у шафу, інший — у холодильник, і обов’язково вигадай причину, чому саме туди.

  • Застосовуй.

Якщо це іноземні слова чи фрази, використай їх у розмові вже сьогодні. Якщо це інший матеріал, спробуй пояснити його комусь і впевнитись, що людина точно все зрозуміла.

  • Повторюй.

Кожного дня по декілька разів повторюй вивчене, а згодом збільшуй інтервали. Наприклад, завтра повтори тричі, через тиждень — раз на два-три дні, ще через тиждень — один раз.

Невеличка порада: створи собі комфортні умови для концентрації. Вимкни гаджети, музику, не дивись паралельно серіал, думай лише про те, що вчиш.

Застосовуй ці прості правила та досягай ще більшого успіху в навчанні.
Гарного тобі навчального року. Дякуємо, що залишаєшся з Харківським ІТ Кластером 🙂

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. PR community
  2. SDA Company
  3. Яким буде вступ на магістратуру 2022?

Коментарі