Junior Club: як ефективно вирішувати конфлікти?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 жовтня Kharkiv IT Cluster разом з компанією Veramed провели вебінар для учасників закритого клубу Junior Club, на якому розповіли про те, як правильно й ефективно вирішувати конфлікти.

🗣 Спікер — Шляхов Даніїл Олегович —директор Veramed Україна, розкрив, які бувають конфлікти та як їх вирішувати.

Вирішення конфліктів — важлива навичка, яка може застосовуватися в різних сферах життя, зокрема особистому й професійному.

Під час вебінару разом ми детально розглянули різні види конфліктів та їхні причини, що дозволило краще їх розуміти й передбачати.

Вивчили основні методи врегулювання конфліктів, від традиційних підходів до новітніх технік, які можуть застосовуватися в різних сферах життя.

Як ефективно вирішувати конфлікти?🤔

1. Почни зі спокійного спілкування. Спробуй зрозуміти погляди іншої сторони. Активне слухання може значно полегшити розуміння проблеми.

2. Спробуй з’ясувати, що саме викликало конфлікт. Часто поверхневі суперечки маскують глибокі причини.

3. Уникай образ і висловлюй думки, які виражають власні почуття, а не атакують іншу сторону.

4. Співпраця й компроміс: шукай спільні рішення, які влаштують обидві сторони.

5. Дотримання етикету спілкування: Будь уважним до мови й тону, які використовуєщ. Ввічливе й поважне спілкування може знизити напругу.

6. Не бійся звертатися за допомогою. Якщо конфлікт надто складний, не соромся звернутися за допомогою до третьої сторони, яка може виступити посередником.

7. Бери уроки від конфліктів. Кожен конфлікт — можливість навчитися чомусь новому. Аналізуй ситуації, намагайся зрозуміти, що можна було зробити по-іншому.

❗❗Запам’ятай, конфлікти — це нормальна частина взаємодії між людьми. Важливо вміти їх вирішувати конструктивно.❗❗

Навчання завершилося позитивом і взаєморозумінням. Усі учасники здобули не лише знання про те, як вирішувати конфлікти, а й велику порцію натхнення й упевненості.

Ми віримо, що навички, сформовані під час цього заходу, стануть невід’ємною частиною щоденного життя й допоможуть зберегти гармонію та розуміння в будь-яких взаємодіях.

Щоб дізнатись як ефективно вирішувати конфлікти, дивися запис зустрічі!

👉Більше про « Вирішення конфліктів»👈

Довідка:

Veramed— контрактна дослідницька організація (CRO) у фармацевтичній індустрії, яка орієнтована на надання високоякісних статистичних даних та програмування для звітування про клінічні випробування фази I-IV у різних терапевтичних областях.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі