Guest Edu: як використовувати ШІ в освіті?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

13 лютого Kharkiv IT Cluster та IT-компанія AnyforSoft спільно організували гостьову лекцію на тему «Використання штучного інтелекту в освіті» для студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Спікером лекції виступив Олег Богут, Drupal Tech Lead AnyforSoft, провідний спеціаліст компанії з багаторічним досвідом роботи в IT-сфері, який на разі розвиває напрямок штучного інтелекту в роботі компанії.

Під час лекції Олег поділився з аудиторією знаннями та досвідом щодо:

👾штучного інтелекту: огляд ринку й можливостей для використання в освіті;
👾генеративного штучного інтелекту: його вплив на освіту й суспільство;
👾інструментів AI: для навчання, контролю знань та допомоги IT-фахівцям;

Звичайно, учасники не залишились без практичного досвіду з використання AI.

ChatGPT

ChatGPT — інтелектуальна система, розроблена на базі глибокого навчання й нейронних мереж.

ChatGPT, використовуючи передові методи генерації тексту, може адаптуватися до різноманітних запитань користувачів і надавати зрозумілі й логічні відповіді в реальному часі.

Чим корисний ChatGPT?

З огляду на постійний розвиток штучного інтелекту, використання ChatGPT у навчанні може стати ключовим елементом майбутньої педагогічної парадигми. З урахуванням його сильного аналітичного потенціалу й здатності стимулювати критичне мислення й творчість учнів, можна вважати, що ChatGPT може стати не лише інструментом для оптимізації навчального процесу, але й каталізатором розвитку когнітивних та інтелектуальних навичок учнів.

Лекція викликала жвавий інтерес у студентів. Вони активно ставили запитання спікеру, ділились своїми думками й міркуваннями щодо використання AI в освіті.

Відгуки учасників лекції
«Дуже цікава й пізнавальна лекція! Дякую спікеру за корисну інформацію та цікаві приклади».

«Було б чудово, якби таких лекцій було більше. Це дає можливість отримати знання й навички, які будуть корисними в майбутній кар’єрі».

Kharkiv IT Cluster та AnyforSoft дякують усім учасникам лекції за активність та інтерес до теми штучного інтелекту в освіті.

Ми віримо, що такі заходи допомагають студентам здобути знання й сформувати навички, які будуть затребувані на ринку праці в майбутньому.

Довідка:

AnyforSoft — full-cycle digital agency що надає послуги веб дизайну, мобільної та веб розробки і підтримки для великих проектів За 12 років нашої роботи наша команда була відмічена TOP#3 Drupal та TOP#5 Python в глобальному рейтингу Clutch. Загальне портфоліо компанії складає більш ніж 150 проектів у галузях Education, Entertaiment and Media та Fintech.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. guest-edu-pravove-regulyuvannya-vidnosyn-z-it-fahivtsyamy-2

Коментарі