Як Таксер допомагає українським підприємцям, які були вимушені виїхати за кордон

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

В сучасному світі, коли все більше українців вимушені жити за кордоном, знайти надійного партнера для вирішення бухгалтерських та юридичних питань стає важливою задачею. Сервіс Таксер є ідеальним інструментом для тих, хто вирішив продовжувати здійснювати підприємницьку діяльність,, підтримуючи економіку в Україні.

Однією з основних проблем, з якою зіштовхуються підприємці за кордоном, є складнощі ведення обліку та вирішення юридичних питань на відстані. У такій ситуації необхідно мати надійного партнера, який забезпечить вас якісною та професійною підтримкою.

Ось як Таксер може допомогти вести підприємницьку діяльність, навіть за кордоном:

  1. Онлайн-платформа зручна для використання: завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, ви можете легко користуватися всіма функціями Таксер навіть з будь-якої точки світу.
  2. Повний спектр бухгалтерських послуг: від обліку до податкового консультування.
  3. Юридична та бухгалтерська підтримка: з питань ведення підприємницької діяльності ФОП за кордоном ви можете звертатися до кваліфікованих фахівців Таксер, які нададуть вам вичерпні консультації та допоможуть з будь-яким запитом.
  4. Швидкість та ефективність: наші експерти оперативно реагують на ваші запити та забезпечують швидке вирішення самих складних питань
  5. Оновлення та допомога: Таксер завжди на зв’язку з вами, надаючи своєчасні оновлення щодо законодавчих змін та статусу вашого бізнесу. Ми надаємо вам необхідну підтримку в будь-який момент.

Для підприємця:

Однією з ключових переваг Таксеру є можливість отримання дистанційної підтримки для українських підприємців, які знаходяться за кордоном. Навіть якщо ви в іншій країні, ви можете легко отримати необхідні юридичні та бухгалтерські консультації, щоб продовжувати успішно управляти своїм ФОП в Україні.

Сервіс Таксер дозволяє здійснювати швидку подачу звітності у податкову, зручно сплачувати податки та залишатися в курсі всіх податкових подій та змін в законодавстві України. Більше того, використовуючи Таксер, ви отримуєте онлайн-сервіс для самостійного ведення бухгалтерського обліку, автоматичне формування звітності, генерацію первинних документів та навіть змогу подати ліквідаційну звітність.

Зареєструвавшись за посиланням, ви отримаєте доступ до інструментів, які дозволять вам з легкістю управляти бізнесом з будь-якої точки світу. Таксер не лише допомагає вам сплачувати податки та формувати звітність, але й дозволяє стежити за станом розрахунків із бюджетом через особистий кабінет, який синхронізується із Кабінетом платника податкової.

Для бухгалтера:

Таксер Корпоратив — помічник для бухгалтерів, які опинилися за кордоном або допомагають вести ФОП тим, хто немає змоги самостійно відправити звітність.

В наш час активних змін і нестабільності багато бухгалтерів вимушені шукати альтернативні шляхи та рішення для ефективного управління бухгалтерським обліком ФОПів. З радістю повідомляємо, що Таксер виводить свої можливості на новий рівень, спрощуючи завдання для бухгалтерів, які звітують та допомагають багатьом ФОПам.

Останнім часом ми активно працювали над розширенням функціонала, та маємо важливу звістку для бухгалтерів, які перебувають за кордоном у зв’язку із військовими подіями. Тепер ви можете легко та зручно вести бухгалтерський облік для кількох ФОПів одночасно прямо на нашому сайті. Це стає особливо корисним в умовах дистанційної роботи та віддалених переміщень.

Новий функціонал Таксер Корпоратив дає можливість вести облік для сотень профілів, прискорюючи подачу звітності, сплату податків, зберігання у зручних списках усіх поданих звітів та багато іншого. Це не лише полегшить вам роботу, а й дозволить утримувати фінансовий контроль де б ви не знаходились.

Таксер залишається вашим надійним партнером та помічником з ведення бухгалтерського обліку, надаючи можливості для ефективної роботи в будь-яких умовах та з будь-якої точки світу. З нами ви можете бути впевнені в безпеці та точності вашої фінансової звітності.

Обираючи Таксер ви обираєте комфортне, оперативне та мобільне ведення бізнесу. Наш сервіс завжди на вашому боці, готовий допомогти вам в кожному етапі вашого підприємницького шляху.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. База Знань TAXER: Експертна інформація для ФОП та підприємців
  2. Де починається зручність та допомога для кожного користувача Досвід експертки TAXER

Коментарі