Guest Edu : як проєктувати мобільні додатки й знайти першу роботу?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🎉 21 лютого Kharkiv IT Cluster разом із компанією ProArea провели гостьову лекцію для студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

🗣 Спікер лекції — Богдан Аксьоненко — CEO у компанії ProArea, розкрив тему «Як почати кар’єру в IT?».

На ринку є три типи компаній:

Outsourceформат, при якому певні функції або процеси компанія передає третій стороні або підрядникові, наприклад програмування, бухгалтерські послуги, кадрове обслуговування й інші функції.

Outstaffформа співпраці, коли компанія орендує фахівця або команду у підрядника для роботи у себе.

Product (продуктова компанія) формат, при якому компанія повністю самостійно розробляє продукти чи сервіси, і далі продає їх на ринку.

Ролі в ІТ

Back End Developer: Займається розробкою серверної частини програмного забезпечення, яка відповідає за обробку даних та логіку бізнес-логіки.

Front End Developer: Займається розробкою клієнтської частини веб-додатків, яка відповідає за взаємодію з користувачем та візуальне відображення інформації.

Full Stack Developer: Розробляє як клієнтську, так і серверну частини програмного забезпечення, що дозволяє працювати з різними технологіями на обох сторонах.

PM, Product Owner, Scrum Master: PM (Project Manager) керує проектом; Product Owner визначає вимоги до продукту; Scrum Master забезпечує виконання Scrum-процесів.

BA (Business Analyst): Аналізує бізнес-потреби, вимоги до програмного забезпечення та розробляє стратегії для їх втілення.

UI / UX Designer, graphic, motion: UI / UX Designer розробляє інтерфейси користувача та взаємодію з ними; graphic та motion дизайнери створюють графічні та анімаційні елементи.

QA, AQA (Quality Assurance): QA відповідає за контроль якості програмного забезпечення; AQA (Automated QA) використовує автоматизовані засоби для тестування.

DevOps: Забезпечує автоматизацію процесів розробки, тестування та впровадження програмного забезпечення.

Sales, closer, customer care, lead gen: Sales відповідає за продаж продукту; closer завершує угоди; customer care забезпечує підтримку клієнтів; lead gen займається залученням потенційних клієнтів.

Legal: Вирішує юридичні питання, пов’язані з діяльністю компанії.

HR & Recruit: HR відповідає за управління персоналом; Recruit займається підбором та наймом співробітників.t.

Яку мову програмування використовувати для розробки мобільних ігор?

Для розробки мобільних ігор часто використовуються мови програмування, які підтримуються популярними мобільними платформами (iOS та Android) і мають широкий вибір готових фреймворків та інструментів для графіка та фізики.

Одні з найпоширеніших виборів для розробки мобільних ігор – мови програмування:

  • Unity* (C#, java, javascript);ʼ
  • UnrealEngine (C++);
  • Google it!

Учасники заходу активно питали порад у спікера. Було обговорено актуальні тенденції у світі мобільних додатків і роботи в ІТ-індустрії загалом. Захід став дуже позитивним і корисним для всіх учасників.

Насамкінець, спікер підкреслив, що швидкий темп розвитку технологій вимагає постійного оновлення знань і навичок.

А тому, щоб дізнатися більше про те, що потрібно вчити початківцю для розробки мобільних додатків, переглядай запис зустрічі!

👉Що потрібно вчити початківцю для розробки мобільних додатків?👈

Kharkiv IT Cluster дякує Богдану Аксьоненко — CEO компанії ProArea за те, що поділився основними критеріями й знаннями для пошуку роботи й становлення себе як спеціаліста. Це дійсно важлива інформація, яка допоможе студентам у подальшому розвитку.

Довідка:

ProArea — це команда досвідчених фахівців, які спеціалізуються на розробці мобільних додатків для будь-яких платформ: iOS, Android та cross-platform.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ІТ

Коментарі