банер для публікації про ProArea

Перемагати технологіями: як ProArea Digital Agency відстоює Харків

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ProArea Agency приєдналися до Kharkiv IT Cluster в перші місяці війни. Це команда розробників та менеджерів, які об’єднані однією ціллю – робити кращим світ довкола себе. Головний напрямок діяльності компанії – розробка мобільних та веб-додатків за допомогою гібридних технологій.

Чим саме займається ProArea та які секрети балансування діяльності в умовах війни використовує – розповість Kharkiv IT Cluster.

komanda-proarea-scaled-414x276 Перемагати технологіями: як ProArea Digital Agency відстоює Харків

Передові розробники

Команда розробляє рішення для медичної сфери, урядової і банківської справ тощо. У 2021 році посіли місце в ТОП-50 Healthcare Software company. Проєкти ProArea успішно працюють у багатьох країнах світу, серед яких США, Канада, Німеччина, Франція, Швеція тощо. У портфоліо є великі кейси з розробки кастомних CRM/ERP систем.

ProArea використовує найкращі методи розробки програмного забезпечення та підхід, який орієнтований на користувача.

Компанія спеціалізується на розробці програм на основі однієї з найпопулярніших платформ Flutter. ProArea одними з перших почали працювати з цим фреймворком, мають власну бібліотеку й наразі є однією з ТОП-20 команд в Європі, що спеціалізуються на Dart та Flutter.

«Ми почали працювати з Flutter одразу після його презентації, у 2018 році. У нас багато тіммейтів, яких уже можна вважати сеньйорами цієї технології»,– коментують представники команди.

Перші години війни

З початком війни основним завданням компанії було створення необхідних умов для безпеки власних працівників. Спільними зусиллями майже всі члени команди та їх сім’ї, що знаходилися в Харкові, були релоковані до центральної України. І далі – на захід країни чи до Європи.

Звичайно, у керівництва були тривоги щодо того, як команда впорається зі стресом, переїздом, проте все склалося добре:

«Війна нам показала, що ми все робили правильно. Ми спрацювали командою. Не зірвали жоден з дедлайнів, спираючись на ті процеси, що будували раніше. І вони відпрацювали на 100%».

Продуктивність під час війни

Після звістки про повномасштабне вторгнення вкрай важливо було швидко адаптуватися до нових реалій, оперативно внести зміни до внутрішніх бізнес-процесів.
З 24 лютого й донині деяка кількість ресурсів і людино-годин ProArea використовує для волонтерської допомоги українцям і ком’юніті.

Усі проєкти команди, що були розпочаті до вторгнення, залишилися. Наразі стартувало ще декілька достатньо великих проєктів:

«Загалом, потрібно зазначити, що кількість потенційних проєктів збільшилась. Багато наших європейських партнерів відмовляються від співпраці з росією через об’єктивні причини. У них є необхідність швидко замінити команди на чинних проєктах і ми можемо їм надати таку можливість».

Через підвищений попит на українських розробників ProArea збільшили свій хедкаунт на 30% з початку війни. І наразі в компанії є велика кількість вакансій.

Також у команді розглядається варіант створення бек-офісу в Німеччині або Голландії. Але ProArea була й буде українською компанією, тому головний офіс й основні активи залишаються в Україні.

komanda-proarea-1-scaled-414x276 Перемагати технологіями: як ProArea Digital Agency відстоює Харків

Допомога своїм

У ProArea переконані, що їхня команда – це не про буденне перебування в офісі з 10 до 19. Перш за все – це велика частина життя і товаришування. Так, перший місяць війни команда жила великим ІТ-хабом.

Для компанії важливим фактором стало ментальне здоров’я співробітників, тому в ProArea з’явився корпоративний психолог, на консультації якого був великий запит.

«Ми залишили всі можливі опції, які дають людям змогу відволікатися: компенсація залу, уроки англійської, освітні курси, йога».

Важливо й те, що компанія розглядає всі запити, які виникають у співробітників: від допомоги з евакуацією родичів до матеріального компенсування оренди за житло.

Волонтерство та робота

Для ProArea поєднання основної діяльності й волонтерства стало органічним. Компанія співпрацює з декількома організаціями – «Харкову Мир» і знайомими волонтерами, яким команда довіряє. А також у компанії були резервні фонди, які наразі використовуються задля допомоги державі.

За час війни ProArea вдалося купити необхідні медикаменти, генератори, намети, продукти, амуніцію тощо. Також варто зазначити про інтелектуальну діяльність команди:

«Ми б’ємо ворога тим, що гарно вміємо, – технологіями».

ProArea спільно з партнерами запустили безоплатні освітні курси для всіх, хто бажає знайти себе в IT-сфері. Звичайно, є плани на наступні програми та відеоуроки.

ProArea та Kharkiv IT Cluster

У ProArea переконані, що зараз надважлива єдність. ІT-ком’юніті не є виключенням. ІТ-бізнес повинен жити й наповнювати бюджет країни. Вистояти можна лише за умови спільної діяльності на всіх фронтах.

«80% відсотків наших співробітників – харків’яни, тому період волонтерства після закінченням війни для нас не припиниться. Потрібно буде відбудовувати рідне місто.
Тому членство в IT Кластері – це насамперед можливість допомагати своїй спільноті, забезпечувати робочі місця, ділитися досвідом», – коментують представники ProArea.

Спільність зусиль ІТ – це можливість долучитися до швидкої розбудови Харкова та його IT-сфери.

 

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. банер для публікації
  2. Unisens_website
  3. Valtech
  4. банер для публікації WebMeridian

Коментарі