Teachers2IT: як працювати з Chat GPT ?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

📅 25 жовтня Kharkiv IT Cluster спільно з компанією GlobalLogic провели для вчителів інформатики й математики вебінар, присвячений використанню Chat GPT у навчальному процесі.

🗣 Спікер лекції — Андрій Кунецький — Software development consultant, активний спікер, ментор, лектор у компанії GlobalLogic, показав типові завдання, які вирішує Chat GPT👾

Однією з перспективних технологічних ініціатив, яка зараз набуває активної популярності серед педагогічної спільноти, є застосування штучного інтелекту в навчанні.

Учасники вебінару дізналися, як саме можна використовувати ChatGPT у навчанні. Від удосконалення письмових навичок учнів до надання додаткової підтримки вчителям у плануванні уроків.

Chat GPT: основні аспекти й функціонал💥

У межах вебінару здійснено ретельний розгляд ChatGPT — інтелектуальної системи, розробленої на базі глибокого навчання й нейронних мереж.

Chat GPT, використовуючи передові техніки генерації тексту, здатний не лише адаптуватися до варіативних запитань користувачів, але й надавати контекстно правильні й логічні відповіді на запитання в режимі реального часу.

Педагогічні застосування Chat GPT✨

У розгорнутому аналізі відзначено можливості використання ChatGPT у навчальних процесах. Від автоматизованого підтримання комунікації до індивідуалізованого навчання, система дозволяє вчителям оптимізувати взаємодію з учнями й створювати навчальні сценарії, зорієнтовані на індивідуальні потреби кожного учасника освітнього процесу.

Чим корисний ChatGPT ?💫

Зважаючи на динаміку розвитку штучного інтелекту, використання ChatGPT у навчанні може стати основним компонентом майбутньої педагогічної парадигми. Враховуючи потужний аналітичний потенціал системи, а також її здатність стимулювати критичне мислення й творчість учнів, можна зробити висновок, що ChatGPT може стати не лише інструментом оптимізації навчального процесу, але й каталізатором розвитку когнітивних та інтелектуальних навичок учнів.

Особливо цінним став розділ вебінару, присвячений практичним прикладам використання ChatGPT. Учителі дізналися, як можна впроваджувати цю технологію в уроки.

Вебінар «ChatGPT — Інструкція для Вчителя» надав учителям інструменти для творчого й ефективного використання її в навчанні. Відтепер, завдяки ChatGPT, учителі можуть створювати неймовірно захопливі й продуктивні уроки, сприяючи розвитку навичок своїх учнів і підвищенню якості освіти в цілому.

Довідка: 

GlobalLogic, компанія групи Hitachi — це світовий лідер у галузі послуг розробки програмного забезпечення й цифрової трансформації. GlobalLogic спеціалізується на розробці програмного забезпечення, інженерії вбудованих систем, штучного інтелекту, машинного навчання, аналізу даних, хмарних технологій, мобільних додатків і багатьох інших сферах. Компанія має широкий портфель клієнтів, який охоплює різні галузі, зокрема фінанси, технології, медіа, телекомунікації, автомобільну промисловість, електроніку й інші.

Рекомендовані матеріали

  1. Зустріч учасників клубу Teachers2IT у Харкові

Коментарі