banner_insoft_ua

Як перемогти блекаут? Історія незламності Insoft

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Блог ХАБів ІТ-незламності — це історії стійкості українського ІТ, які доводять, що мемберів Kharkiv IT Cluster не зупинить темрява і обстріли. Айтівці не опускають руки і продовжують робити все, щоб зробити нашу Перемогу ще ближчою: працюють, підтримують економіку і донатять.

Історія Insoft — це черговий приклад потужності українського ІТ, якій може позаздрити увесь світ. Компанія продовжує працювати, незважаючи на катаклізми ззовні. Блекаути їх не зламали, а лише загартували і зробили сильнішими.

Компанія Insoft має 3 офіси в Україні і кожен з них працює автономно. Під час перших відключень світла, інтернету і зв’язку — команда одразу продумала та втілила у життя одразу декілька шляхів забезпечення автономності офісів і закупили необхідну для цього техніку.

teammates_insoft-496x480 Як перемогти блекаут? Історія незламності Insoft

Офіси в Харкові облаштовані портативними зарядними станціями, для яких є окреме централізоване живлення. Станції вмикаються автоматично в момент відключення основного живлення, тому команда майже не помічає настання темряви. Безперебійний доступ до інтернету забезпечує оптоволоконо та роутери, які підключені до окремих портативних зарядних станцій. Таке технічне забезпечення гарантує 10-12 годин стабільної роботи всієї інфраструктури офісу, тому фахівці Insoft мають змогу виконувати таски та реалізовувати проєкти клієнтів.

office_insoft-640x427 Як перемогти блекаут? Історія незламності Insoft

Тернопільський офіс компанії розташований у бізнес-центрі, який облаштований потужним генератором та оптоволокном. Крім того команда прокачала свій робочий спейс і додатково купила зарядні станції та Starlink.

Крім того, частина команди, що працює дистанційно, самостійно виявила ініціативу, щоб обладнати свої робочі місця вдома. Компанія підтримала фахівців і допомогла з покупкою всього необхідного заліза: павербанків, домашніх зарядних пристроїв тощо.

Кожен фахівець залучений і зацікавлений у тому, щоб продовжувати працювати й бути корисним своїм сім’ям, компанії та країні. Лише об’єднавши свої зусилля навколо спільного виклику, ми зможемо його подолати й досягти спільного результату. Це на своєму прикладі довели фахівці Insoft і щодня доводять усі українці.

Блекаути ніяк не впливають на продуктивний робочий процес команди. Insoft повністю забезпечили автономну роботу своїх робочих спейсів і перетворили їх на справжні ХАБи Незламності!

Продовжуємо стабільно працювати та наближаємо нашу Перемогу!

Ставай частиною Kharkiv IT Cluster — стійкого ком’юніті, яке показує свою незламність навіть у турбулентні часи!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT-компанія Insoft залучила понад 8 млн грн на потреби ЗСУ
  2. it4life-kvadrokoptery-dlya-vartovyh-peremogy1
  3. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster

Коментарі