Як допомогти дитині пройти шкільний курс онлайн?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Під час карантину майже всі школи перейшли на формат дистанційного навчання. Це цікавий челендж не лише для учнів та вчителів, а й для батьків. 

Ми усі прагнемо, аби наші діти гарно навчались, слухали вчителів та не прогулювали навіть online школу.

Як допомогти своїй дитині надолужити програму та засвоїти шкільний матеріал декілька порад від Kharkiv IT Cluster.

Розібратися з технічною частиною

Перш за все, усе дистанційне навчання залежить від програм та онлайн платформ для його проведення. Допоможіть дитині розібратись з усіма нововведеннями, протестуйте їх разом. Це допоможе й вам розуміти як саме може навчатися ваша малеча та дітям полегшити налаштування на новий формат.

Контакт із вчителями

Діти не завжди можуть самі підійти до батьків і сказати чому саме вони не приймають online навчання. На перших етапах намагайтеся контактувати із вчителями та дізнаватись як себе поводить, під час занять, ваша дитина. Такий підхід допоможе вам контролювати процес навчання та вчасно підхопити ситуацію, якщо щось піде не за планом.

Розуміння та наполегливість

Якщо дитині не до вподоби формат online поговоріть з нею. Звісно що учень не завжди прагне до навчання, проте крім того можуть бути й інші емоційні проблеми з якими зіткнулась ваша дитина. Намагайтесь бути поряд та постійно пояснювати наскільки важливе навчання в сучасному світі. Тільки клопіт, турбота та постійна «батьківська робота» допоможуть вашій дитині порозумітися з новою формою навчання.

Пам’ятайте, завдяки подібному формату ви можете проводити більше часу разом, дізнатися більше про життя один-одного. 

«Яка сім’я – такий і я» — народні приказки України.

Коментарі