Як ІТ-компанія DataArt допомагає харків’янам пережити блекаути

Як ІТ-компанія DataArt допомагає харків’янам пережити блекаути?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Після цинічних обстрілів, які на декілька діб лишили українців без світла й тепла, у країні почалася активна підготовка до будь-яких подальших сценаріїв. Для того, щоб люди мали зв’язок, могли підзарядити гаджети й просто зігрітися, на території України була запущена мережа «Пунктів незламності».

Kharkiv IT Cluster у рамках екосистеми благодійного проєкту IT4Life за підтримки міжнародної ІТ-компанії DataArt та Офісу реформ створили ініціативу по розгортанню «Пунктів незламності» у Харкові. Раніше ми вже розповідали про відкриття пункту в Шевченківському районі. Наразі в рамках цієї активності вдалося доукомлектувати й облаштувати пункт обігріву на базі Харківського педагогічного ліцею №4 (по вулиці Лермонтовська, 17), урочте відкриття якого відбулося 3 лютого.

Punkt-nezlamnosti-scaled-414x276 Як ІТ-компанія DataArt допомагає харків’янам пережити блекаути?

Створений пункт обігріву є абсолютно автономним, як цього й вимагав Харківський міський голова. «Пункт незламності» від Kharkiv IT Cluster та DataArt обладнаний генераторами, за допомогою яких місцеві жителі зможуть зігрітися, приготувати їжу й облаштувати спальні місця, а також Starlink, завдяки якому харків’яни залишатимуться на зв’язку зі своїми рідними й близькими, незважаючи на те, що відбувається зовні.

На відкритті пункту компанія DataArt отримала Подяку від Харківського міського голови за активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, надання допомоги мешканцям міста Харкова під час воєнного стану в Україні.

Kharkiv IT Cluster висловлює подяку ІТ-компанії DataArt! Ми пишаємося самовідданістю та соціальною відповідальністю IT-спільноти, бо саме це дає змогу так масштабно підтримувати рідне місто. Наразі десятки тисяч харківських айтівців працюють по всіх куточках України, щоб кожного дня допомагати Харківщині.

Приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster — як учасник, партнер або волонтер — бо разом ми — сила!


Довідка:

Kharkiv IT Cluster з перших днів повномасштабного вторгнення не стоїть осторонь допомоги й підтримки цивільного населення. Благодійний проєкт IT4Life від Харківського ІТ Кластеру об’єднав зусилля ІТ-спільноти, щоб спрямувати всі зусилля на зменшення впливу гуманітарної катастрофи на життя харків’ян під час війни. Таким чином, за одинадцять місяців війни нам вдалося скоординувати надання гуманітарної допомоги цивільному населенню, адресної допомоги постраждалим, а також евакуацію громадян з місць активних бойових дій до безпечних регіонів.

DataArt — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. Понад 25 років досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки. Відповідно до принципу «Перш за все — люди», компанія готова працювати з замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій та адаптуючись у міру розвитку їхнього бізнесу.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. DataArt виходить на новий ринок відкриття центру розробки в Бенгалуру, Індія
  2. DataArt об эффективной работе из дома для специалистов
  3. Kharkiv IT Cluster & DataArt

Коментарі