Yael Acceptic у п’ятірці кращих ІТ-роботодавців України в Індексі корпоративної рівності

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Yael Acceptic взяла участь у національному дослідженні «Індекс корпоративної рівності» та потрапила до ТОП-5 кращих ІТ-роботодавців України!

rocket-480x480 Yael Acceptic у п’ятірці кращих ІТ-роботодавців України в Індексі корпоративної рівності

Індекс корпоративної рівності — це національне дослідження корпоративних політик, правил і практик приватних і державних компаній щодо підтримки рівності та різноманіття, а також заборони дискримінації на робочому місці.

Дослідження організовують громадські організації Харківський ІТ Кластер, «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

У ході дослідження компанія Yael Acceptic підтвердила свої позиції соціально відповідальної компанії, яка активно впроваджує політику рівності. Компанія використовує систему анонімних повідомлень у випадках дискримінації, аби вжити необхідних заходів і попередити в майбутньому подібні конфлікти.

conversation-480x480 Yael Acceptic у п’ятірці кращих ІТ-роботодавців України в Індексі корпоративної рівності

«Зізнаюся, не очікував отримати таку оцінку нашої роботи. Так, будь-яка взаємодія в Yael Acceptic починається з розуміння істинних потреб і мотивації людини.
Робота в компанії відбувається дружно і максимально продуктивно. А усі конфлікти та суперечки, в тих рідкісних випадках, коли вони виникають, вирішуються оперативно», — розповів Дмитро Харченко, генеральний директор Yael Acceptic.

«Ми вітаємо ІТ-компанії у досягненні рівності і впевнені, що конкретні кроки допоможуть побудувати більш справедливий світ, у якому різні люди мають рівні можливості для професійного зростання», — коментує Дар’я Нагаївська, координаторка проєктів у ГО «Сучасна жінка».

11-1-479x480 Yael Acceptic у п’ятірці кращих ІТ-роботодавців України в Індексі корпоративної рівності

Харківський ІТ Кластер вітає компанію Yael Acceptic і безмежно пишається тим, що серед нас є такі соціально відповідальні компанії.

Коментарі