Харківський IT Кластер допоміг міжнародній компанії mimacom заявити про свою присутність у місті

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Понад 250 харківських Java-розробників у якості слухачів, дві презентації від керівників інтернаціональної IT-компанії та жива дискусія про новітні технологічні рішення. У такому форматі 16 березня відбулася професійна зустріч Microservices with Spring Cloud and Observables in Angular 2. Харківський IT Кластер виступив інформаційним партнером події.
Фотозвіт з події >>
Гості заходу отримали можливість дізнатися, як створювати маштабовані і відмовостійкі мікросервіси з використанням Spring Cloud та як використовувати Observables в Angular.
Спікерами виступили експерти mimacom Алаін Салі й Карлос Моралес.
Відзначимо, що ця зустріч є першим великим заходом, що організувала mimacom після відкриття свого першого українського офісу в Харкові.

“Наші цілі – показати, що ми замотивоані брати участь у IT житті Харкова, показати присутність mimacom в Харкові та розповісти про свою діяльність. Тому ми обрали дві основні теми, над якими працюємо”, – сказав Алаін Салі, Виконавчий директор з технічних питань, mimacom.
Mimacom має філії у різних країнах світу й багато років успішно розвиває бізнес глобального масштабу. Однак, як зауважили в компанії, кілька років тому вони відчули особливу потребу у висококваліфікованих спеціалістах. З’явилася ідея знайти ще одну локацію і створити там команду.
“Ми проаналізували, яке місце найкраще для побудови команди, де простіше за все знайти ресурси і людей. Врешті, ми приїхали до Харкова, де зустріли дійсно гідних людей, вони допомогли нам зібрати команду”, – відзначив Кріс Амакер, Виконавчий директор з виробничої діяльності, mimacom.
“Я був досить здивований якістю харківських IT спеціалістів. Ми провели багато технічних інтерв’ю. Більшість людей добре себе показали у технічній сфері.Ми вже почали працювати разом. І я також бачу, що ми маємо схоже мислення, орієнтоване на якість. Я задоволений харківськими IT спеціалістами”, – наголосив Алаін Салі.
Прийшовши у Харків, mimacom  майже одразу стала учасником Харківського IT Кластеру і приєдналася до життя локальної IT спільноти.
“Ми хочемо допомогти підсилити харківський IT простір, поділитися своїми знаннями і новими технологіями. З іншої сторони, чого ми хочемо від Кластеру, – це стати частиної групи, спільноти компаній Харкова”, – сказав Кріс Амакер.
Робота у харківському офісі mimacom вже почалася. У компанії сподіваються, що нова команда стане потужною і ефективною ланкою у загальній справі, і саме тут будуть реалізовані складні, амбіційні та масштабні проекти.

Коментарі