ВИВЧАЙ IT БЕЗКОШТОВНО! Акція для школярів та студентів ВНЗ.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Привіт, друзі!

У зв`язку з введенням карантину все більш популярним стає онлайн навчання. І це круто! Тому що ви можете обирати – де, чому та в якому темпі навчатися. Ми пропонуємо всім студентам та школярам розпочати вивчення програмування. Це не лише цікаво, але і надзвичайно актуально. Задумайтеся на секундочку – кожен з нас протягом дня використовує не менше десятка продуктів, що створені програмістами. І потреба в нових іграх, програмах, онлайн сервісах, сайтах лише зростає.

Чому можна навчитися на ITVDN?

На ITVDN більше 180 відео курсів з усіх мов програмування та найбільш популярних інформаційних технологій, а також комплексні програми навчання за дванадцятьма спеціальностями з нуля до рівня спеціаліста.

Умови акції:

З 18 березня по 30 квітня 2020 року на ITVDN проходить акція – будь-який школяр або студент ВНЗ (незалежно від напрямку навчання) має змогу пройти безкоштовне навчання з одного будь-якого курсу на ITVDN. Для цього необхідно лише обрати курс та оформити заявку. Доступ до курсу відкриється протягом 1-го робочого дня з моменту отримання заявки.

Що входить до курсу:

🔹Доступ до усіх відео уроків на 30 днів;
🔹Пакет навчальних матеріалів до кожного уроку зі зразками коду, опорним конспектом,
завданнями для самостійної роботи;
🔹Онлайн тестування після кожного уроку і за курсом в цілому;
🔹Електронний сертифікат щодо проходження курсу (якщо тести пройдені на 70% та вище).

Перед тим, як заповнити заявку, зареєструйтеся на сайті (кнопка «Реєстрація» у верхньомуправому куті сайту) та оберіть той курс із Каталогу ITVDN, який хочете пройти. У кожному курсі перший урок можна переглянути безкоштовно, аби визначити, чи подобається вам, чи доступно автор подає матеріал.

Якщо ви не знаєте, з чого розпочати, дивіться безкоштовні вебінари із серії «Як стати програмістом?»
Вивчайте програмування на ITVDN!
PS. Не забудьте розповісти про цю акцію друзям! Адже разом навчатися веселіше.

Отримати курс безкоштовно

Коментарі