Вступайте до ХА! Компанії Кластеру провели гру в школах

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Стартувала нова фаза проекту Харківського IT Кластеру Kid2IT із залучення школярів до харківських вишів.

З середини травня почалася основна серія інтерактивних ігор в школах. Кожна гра охоплює близько 60 учасників з 9 – 11 класів. Взяти участь встигли вже близько 800 учнів шкіл не тільки Харківської, а й Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Чернігівської областей. В цілому компанія NIX вже провела 13 ігор.

Гра, розроблена IT Кластером, називається «Smartphone from Scratch». Завдання гравців придумати мобільний телефон, від концепції до прототипу. Команди формуються на основі ролей в проекті. На початковому етапі включаються генератори ідей, потім бізнес-аналітики, дизайнери, конструктори «заліза», програмісти, тестувальники, PM / Product owner, і, нарешті, sales. В кінці гри школярі презентують ідеї менторам.

В ході гри ментори закликають школярів вступати до харківських вишів, а також показують їм, що сфера IT це не тільки програмування, а й безліч інших напрямків, які доповнюють один одного.

Родзинка проекту полягає в тому, що гру проводять не керівники і директори компаній, а молодь рівня middle. Це значно скорочує бар’єри в комунікаціях. Так школярі бачать, що все через 3-4 роки вони зможуть займати такі ж позиції.

Зустрічі зі школярами триватимуть до 31 травня: на цей час заплановані ігри в більш ніж 20 школах, які відгукнулися на запит взяти участь у проекті. Проводити їх будуть учасники Кластеру: Academy Smart, Ciklum Fortifier, MOJAM и NIX.

Коментарі