стереотип про радіотехніку-4-min

Вступ-2023: розвінчуємо стереотип про радіотехніку серед абітурієнтів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥13 червня Харківський ІТ Кластер спільно з викладачами Радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського провели вебінар на тему: «Чому радіотехніка — це про ІТ?».

Існує стереотип, що радіотехніка — це спеціальність минулого й зовсім це не про ІТ. Як відомо, це галузь науки й технології, що стосується застосування радіохвиль для передавання інформації та енергії.

«У повсякденному житті ми використовуємо радіотехніку у мобільних телефонах, супутниковому зв’язку, навігації, технологіях зв’язку (4G, 5G, 6G, MIMO), радари різного призначення та ін.», — зазначив Олександр Сушко, PhD, доцент кафедри радіоінженерії, Project Manager компанії «ІП ЕОС Україна», заступник декана з наукової роботи Радіотехнічного факультету.

❓Чому ж все-таки радіотехніка — це про ІТ? Розповідаємо:
  • складні системи, значну частину роботи над якими становить написання програмного коду Embedded розробниками (Software та Firmware);
  • великі об’єми даних — big data, відповідно необхідні хмарні сховища, серверні рішення та ін.;
  • аналітика — Data Science;
  • робота в сучасних програмах для 3D проєктування та моделювання різних пристроїв, таких як CST, HFSS, Altium Designer, SolidWorks, AWR та ін.;
  • IT (information technology) — це частина ICT (information and communications technology).

Під час вебінару спікери також розповіли про те, як працюють супутники та чим вони допомагають нашим військовим щодня. Торкнулися теми Embedded Systems, поговорили про те, чим цікавий цей напрямок та як він повʼязаний із радіотехнікою. А також розказали про розробку девайсу та як пройти шлях від ідеї до готового пристрою.

Детальніше про все це дізнавайся за посиланням 👉 https://www.youtube.com/live/kDMD8adFI8w?feature=share

Більш детально про університет — на Порталі ІТ-абітурієнтів

А також підписуйтеся на телеграм-канал абітурієнтів РТФ 😉https://t.me/abit_rtf

Дякуємо всім хто долучився та спікерам за такий неймовірно цікавий вебінар 😉 До зустрічі на заходах Харківського ІТ Кластера!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Квоти при вступі до закладу вищої освіти

Коментарі