Вступ 2023: Для чого вивчати штучний інтелект?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🤔Штучний інтелект — це галузь, яка стрімко розвивається і диктує нові умови сучасності. Це та галузь, яка буде формувати майбутнє. Тому вивчення ШІ є одним з найперспективніших напрямків сучасної ІТ-індустрії.

2 травня Kharkiv IT Cluster спільно з викладачами Західноукраїнського національного університету провели вебінар на тему: «Комп’ютерні науки та штучний інтелект, або що вивчають в ЗУНУ».

Під час заходу викладачі розповіли про вплив ШІ на життя людей та глобальні проблеми суспільства, про потенційні перспективи та виклики розвитку ШІ: AR та IoT, а також показали приклади успішного використання ШІ в реальному житті.

«А для чого нам штучний інтелект? Суспільство завжди розвивалося і хотіло створити таку систему, яка б діяла подібно людині. Систему, яка б могла приймати рішення з використанням знань. Тому ми і говоримо про ШІ, як про таку галузь інформатики, яка опікується тими завданнями, які виконує людина», — зазначив Василь Коваль, доцент кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління, кандидат технічних наук.

Також під час вебінару викладачі та студенти кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління розповіли та презентували свої розробки наголосивши таким чином на великій частині практичної складової навчання.

📎Цікавить ШІ, тоді заходь за посиланням та вивчайте матеріали, які для вас зібрали викладачі ЗУНУ:

https://drive.google.com/drive/folders/13DyBSk2qoadoSKcQM2U4DSKtaMRnNEn4

🔎Дивіться трансляцію зустрічі на YouTube

Більш детально про університет — на Порталі ІТ-абітурієнтів

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Квоти при вступі до закладу вищої освіти
  2. нмт-2023

Коментарі