Вступ-2023: абітурієнтам розповіли про ІТ-освіту в ХАІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

📌 Харківський ІТ Кластер 16 травня провів вебінар з викладачами Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» на тему: «ІТ-освіта в ХАІ, що важливо знати».

Під час заходу учасникам розповіли про університет та особливості навчання на ІТ-напрямках в ХАІ, про кооперацію з ІТ-компаніями та індустрією, про міжнародні програми та стажування, неформальну освіту. Також детально розказали про особливості вступної кампанії 2023 та як користуватися вебсервісом для абітурієнтів «Асистент».

«ХАІ – це HighTech університет у якому понад 100 лабораторій з сучасним обладнанням, близько 50% студентів навчаються за ІТ спеціальностями, адже в університеті є 8 факультетів і майже на кожному із них є ІТ-спеціальності й кафедри, які готують відповідних фахівців», — зазначила Ольга Морозова, заступник декана з профорієнтаційної та довузівської роботи, професор кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки.

Що робить айтівець, коли бачить якусь проблему? Він створює сайт або якийсь додаток. У ХАІ так і зробили та створили вебсервіс «Асистент при вступі до ХАІ». Основна мета — допомогти абітурієнтам дізнатися про можливості та шанси вступу в ХАІ.

На сервісі можна отримати актуальну і повну інформацію про напрямки навчання в університеті, розрахувати конкурсний бал, оцінити шанси вступити на спеціальність своєї мрії й звичайно отримати зворотний зв’язок.

Зберігайте собі посилання, щоб не загубити 👉https://assistant.khai.edu/school/29dfa82c
Детальніше, як пройшла зустріч дивіться на YouTube 😉https://www.youtube.com/live/lzePKuXezKI?feature=share

Нагадаємо, що при вступі на навчання для здобуття освітнього ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на базі ПЗСО (школа), НРК5 (технікум, коледж) приймаються сертифікати ЗНО 2020, 2021 років або результати НМТ 2022, 2023 років.

Дякуємо нашим спікерам за змістовну і дуже цікаву розмову. До зустрічі на заходах Харківського ІТ Кластера!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Квоти при вступі до закладу вищої освіти
  2. Харків — місто вищої освіти: чому варто вступати до харківських ЗВО?

Коментарі