Вкорінені в UK, серцем — в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Veramed вийшла на фармацевтичний ринок у 2012 році, і незабаром стала гравцем, який об’єднує людей, інновації та технології, щоб прискорити доставку фактичних даних та покращити здоров’я пацієнтів у всьому світі. У 2020 році з’явився український офіс і зробив значний стрибок вперед, ставши безцінним стратегічним партнером для міжнародних клієнтів, незважаючи на виклики останніх років.

Команда Veramed Ukraine розробила внутрішні навчальні програми, і завдяки сильному внутрішньому експертному потенціалу український офіс зміцнив свою автономію та загальну позицію на ринку.

Подолати та примножити

У нелегких умовах, коли багато компаній шукали можливість вижити, команда українського відділення Veramed змогла зберегти клієнтську базу та навіть посилити довіру партнерів.

«Клієнти залишились. Ніхто не пішов. І головним є те, що всі максимально підтримують український офіс. Всі, хто прийшов в Україну заради України, продовжили працювати» — підкреслює директор компанії Даніїл Шляхов.

З лютого 2022 року постійні партнери Veramed лише зміцнили співпрацю з українською командою, свідомо підтримуючи Україну з самого початку. Це вселяло впевненість, додавало визначеності і дозволяло працювати на високому професійному рівні.

Офіс не тільки зберіг стабільний персонал, але й команда зросла:

«На момент повномасштабного вторгнення у нас було 20 співробітників, протягом 2022, 2023 років і цього року нам вдалося збільшити персонал до майже 50», – ділиться Даніїл Шляхов.

Попри зовнішні обставини, у 2024 компанія планує створювати ще більше навчальних програм та розширювати кількість учасників.

Сьогодні Veramed продовжує масштабування на ринках США, Європи, Канади, Індії, але український офіс залишається стратегічно важливим для компанії в цілому.

Розвиватися та досягати

Попри невизначеність та непевні часи для українського ІТ-бізнесу, Veramed Ukraine впевнена, що саме українська фундаментальна освіта та розвиток молодих талантів є суперсилами України та ключем до її відновлення та розвитку.

«Я бачу, що якість знань тих людей, що приходять до нас на тренінгові програми, з кожним роком стає кращою. Ринок буде розвиватись. Для цього є все, зокрема зацікавленість із боку міжнародних партнерів та віра в Україну, як осередок кваліфікованих фахівців та джерело експертизи світового рівня» — зазначає Даніїл Шляхов.

Veramed Ukraine, яка має коріння в Англії, розуміє багатогранний потенціал української молоді та їхню ключову роль у формуванні світлого майбутнього. Подальший розвиток молодих українських талантів, які володіють чудовим поєднанням амбіцій і рішучості, забезпечить майбутнє та створить більше можливостей на багато років вперед.

Відвідайте сайт Veramed, щоб дізнатися більше.

Коментарі