Higher HE

Відбулося вручення відзнаки «Kharkiv IT Cluster рекомендує» ІТ-спеціальності в НТУ «ХПІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
4 січня відбулося урочисте нагородження відзнакою «Kharkiv IT Cluster рекомендує» представників ІТ-спеціальності у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». Нагородження проходило в межах проєкту Higher HE від Kharkiv IT Cluster.

Відзнакою було нагороджено:

  • освітню програму «Комп’ютерні науки» спеціальності 122 — «Комп’ютерні науки» кафедри інформатики та інтелектуальної власності.
Kharkiv IT Cluster та компанія Insart рекомендували цю освітню програму до вступу абітурієнтам у 2020 році.

Фахівці компаній уже довгий час плідно співпрацюють із представниками зазначеної кафедри. Вони переглянули й актуалізували навчальні матеріали в межах освітньої програми. А отже студенти, що навчатимуться за ними, отримають новітні та найякісніші знання.

«Insart, як FinTech компанія і партнер одного з лідерів індустрії — компанії ABM, розуміє важливість знань як освітньої категорії, так і концептуальних основ побудови бізнес-рішень для замовників з усього світу. Спільно з кафедрою інформатики та інтелектуальної власності в межах проєкту Information Technology Incubator Team ми вчимо студентів працювати на реальних проєктах у реальних умовах. Ми прагнемо наповнити цю модель технологічного інкубатора за підтримки Kharkiv IT Cluster різнобічними проєктами та професійними менторами. Також, у проєктах Kharkiv IT Cluster реалізовано безліч ініціатив, які дозволяють об’єктивно оцінювати знання студентів і розуміти, наскільки вони готові для роботи в IT-галузі. Саме тому ми активно підтримуємо освітні ініціативи Kharkiv IT Cluster, які допомагають виявляти та підтримувати молоді таланти, допомагаючи їм будувати свою професійну траєкторію», — зазначив засновник компанії Insart Михайло Солощук.

Kharkiv IT Cluster вітає представників кафедри із заслуженою нагородою!

photo_2021-01-04_16-24-02-414x233 Відбулося вручення відзнаки «Kharkiv IT Cluster рекомендує» ІТ-спеціальності в НТУ  «ХПІ»

«Ми знаходимося тільки на початку шляху нашої співпраці, на початку глобальної адаптації навчальних матеріалів разом із Kharkiv IT Cluster. У нас є амбіційна мета — уже найближчими роками ми плануємо стати провідною кафедрою в галузі штучного інтелекту, комп’ютерного зору, інженерії даних і цифрової інтелектуальної власності в Україні. Наша кафедра є унікальною — у нас наймолодший професорсько-викладацький склад в НТУ «ХПІ». Усі ці люди є практикуючими розробниками, які постійно вдосконалюють свої знання і освоюють нові технології. І передають їх своїм студентам на найвищому рівні», — прокоментував нагородження завідувач кафедри інформатики та інтелектуальної власності НТУ «ХПІ» Юрій Паржин.

Покращуймо ІТ-освіту Харківського регіону разом!

Коментарі