Higher HE

Відбулося вручення відзнак «Kharkiv IT Cluster рекомендує» ІТ-спеціальностям у ХНУРЕ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
28 грудня, напередодні новорічних свят, відбулося урочисте нагородження відзнаками «Kharkiv IT Cluster рекомендує» представників ІТ-спеціальностей у Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Відзнаками були нагороджені:

  • освітня програма «Програмна інженерія» спеціальності 121 — «Інженерія програмного забезпечення», кафедри програмної інженерії;
  • освітня програма «Комп’ютерна інженерія» спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія» кафедри електронних обчислювальних машин.
Ці освітні програми були рекомендовані абітурієнтам до вступу у 2020 році Kharkiv IT Cluster компаніями AltexSoft та NIX Solutions.

photo_2020-12-29_15-42-05-414x233 Відбулося вручення відзнак «Kharkiv IT Cluster рекомендує» ІТ-спеціальностям у ХНУРЕ

Фахівці цих компаній, які плідно співпрацюють із представниками зазначених кафедр у проєктах Kharkiv IT Cluster, переглянули та актуалізували навчальні матеріали в межах освітніх програм в межах проєкту Higher HE. А отже студенти, що навчатимуться за ними, отримають новітні та найякісніші знання.

«Важко переоцінити роль освіти в становленні фахівців в ІТ. Нам дуже важливо, щоб навчальні заклади давали максимальну якість підготовки, і дуже приємно, що зараз ЗВО відкриваються до взаємодії в цьому напрямку. Також можна зазначити досить високу якість підготовки навчальних програм і мінімальну необхідність втручання в них. Це дуже радує і вселяє оптимізм щодо розвитку синергії між ІТ-бізнесом і освітою», — зазначив CEO компанії NIX Solutions Віктор Шальнєв.

photo_2020-12-28_13-00-41-414x233 Відбулося вручення відзнак «Kharkiv IT Cluster рекомендує» ІТ-спеціальностям у ХНУРЕ

Kharkiv IT Cluster вітає представників кафедр із заслуженими нагородами!

«Цей проєкт є одним із перших кроків, у межах котрого можлива синергія та продуктивна співпраця між представниками IT-бізнесу та технологічної освіти. Команда Харківського національного університету радіоелектроніки докладала дуже багато зусиль для отримання цих нагород. І в наступному році не планує зупинятися на досягнутому, а буде продовжувати активну роботу над розвитком ІТ-освіти в проєктах Kharkiv IT Cluster», — прокоментував подію перший проректор ХНУРЕ та один із ініціаторів взаємодії Ігор Рубан.

Покращуємо ІТ-освіту Харківського регіону разом!

Коментарі