Guest Edu : як пройти шлях від зародження ідеї до виходу на ринок?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🎉 14 березня Kharkiv IT Cluster разом із компанією SDA Company провели онлайн-вебінар для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP», під час якої ознайомилися з циклом зародження проєкта.

🗣 Спікер лекції — Шубін Олександр Сергійович — CEO в компанії SDA розповів, що таке стартапи, а ми поділимося з тобою.

Що таке Стартап?

Стартап — це не просто мале нове підприємство. Це інноваційний проєкт з великим потенціалом росту й масштабування, який вирішує конкретні проблеми користувачів

Як обрати ідею для проєкта?

🧠Вирішення реальної проблеми
Ідея має вирішувати конкретну проблему або задовольняти потребу цільової аудиторії. Чим гостріше проблема й чим важливішим є її вирішення для людей, тим більше шансів на успіх.

🧠Попит на ринку
Переконайся, що існує достатній попит на продукт або послугу. Використовуй ринкові дослідження й аналіз, щоб оцінити потенційний попит.

🧠Конкурентна перевага
Визнач, що робить твою ідею унікальною порівняно з існуючими рішеннями. Це може бути інноваційна технологія, унікальна бізнес-модель, краща якість обслуговування чи інші конкурентні переваги.

🧠Масштабування
Розглянь потенціал для масштабування бізнесу. Ідея має дозволяти зростанню й розширенню без значного збільшення витрат.

🧠Фінансова життєздатність
Оціни потенційний прибуток від ідеї та можливість залучення інвестицій. Важливо мати чітке розуміння витрат, цінової стратегії та шляхів до досягнення прибутковості.

🧠Власний інтерес і знання
Обери ідею, яка тебе особисто зацікавлює та в якій у тебе є або можна розвинути глибокі знання. Пристрасть до проєкту може стати важливим фактором його успіху

🧠Ризики й виклики
Ідентифікуй потенційні ризики й виклики, які можуть виникнути під час реалізації ідеї. Розроби стратегії їх подолання або мінімізації.

🧠Соціальний та екологічний вплив
Врахуй соціальний та екологічний вплив своєї ідеї. Сьогодні споживачі й інвестори все більше цінують стартапи, які мають позитивний вплив на суспільство й довкілля.

Також, познайомилися зі CUSTOMER JOURNEY MAP (карта шляху клієнта) — це інструмент, який використовується компаніями для візуалізації та розуміння взаємодії клієнтів з їхнім брендом або продуктом на різних етапах їхнього шляху.

Цей інструмент допомагає розглянути процес взаємодії з клієнтом від початкового контакту до завершення взаємодії та виявити можливі точки контакту, де можна покращити досвід клієнта. Карти шляху клієнта містять інформацію про етапи взаємодії, потреби й мету клієнта, а також про способи комунікації та взаємодії з брендом або продуктом.

Щоб дізнатись більше як будувати продукт, дивіться запис зустрічі!

👉Запис зустрічі Як пройти шлях від зародження ідеї до виходу на ринок? 👈

Довідка:

SDA — компанія з розробки програмного забезпечення, які зібрали найкращих професіоналів та об’єднали їхні знання й досвід для створення потужної команди. Компанія успішно реалізувала проєкти в таких галузях, як Fintech, Online Media, Fashion, Food, beverages тощо

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі