Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)
Фокус на новій підтримці експортних кредитів UKEF на суму до 2,5 млрд. фунтів стерлінгів для української торгівлі та інвестицій
23 лютого 2021 року, 16:00 EET / 14:00 GMT
______________________________________________________
Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі БУТП з UK Export Finance (UKEF) щодо фінансування британсько-української торгівлі та інвестицій.

Спікери заходу:

  • Луїс Тейлор – генеральний директор UKEF, генеральний директор Департаменту міжнародної торгівлі (DIT);
  • Роуз Трігг – регіональний керівник UKEF, Східна Європа, Центральна Азія та Америка;
  • Пітер Вікенден – перший секретар, енергетична політика та виконуючий обов’язки директора департаменту міжнародної торгівлі (DIT), посольство Великобританії, Київ;
  • Сергій Цівкач – генеральний директор UkraineInvest;
  • та інші представники українського уряду.

Модератором вебінару, включаючи сесію запитань та відповідей, буде Пітер Дікінсон, редактор UkraineAlert Service Атлантичної ради, зі вступом Бейта Томса, голови БУТП.

11-480x480 Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)

Захід безкоштовний. Робоча мова – англійська, переклад не надається.

Під час Вебінару ви дізнаєтесь про UKEF та як він допомагає експортерам у їх торгівлі та інвестиціях в Україні, які типи проектів підтримує UKEF, як можна подати заявку на кредитну підтримку UKEF та як фінансово структурувати проекти, в тому числі для підтримки інвестицій. UKEF наведуть приклади проектів, які вони успішно фінансували раніше.

11-480x480 Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)

Будь ласка, зареєструйтесь за посиланням нижче для отримання унікального посилання з доступом до конференції:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/7316136479411/WN_jBrq5XfSSSSYC2-AW8wcBQ

Офіційний візит президента України Володимира Зеленського до Великобританії на початку жовтня 2020 року вивів співпрацю між Україною та Великобританією на новий і набагато вищий рівень, і створив спеціальну основу для двосторонньої торгівлі та інвестицій після закінчення перехідного періоду Брекзиту 31 грудня 2020 року. Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії, яка була підписана між Борисом Джонсоном та Володимиром Зеленським 8 жовтня 2020 року, доповнюється підтримкою експортного кредитування з Великобританії до України у розмірі до 2,5 млрд. фунтів стерлінгів, якою керує UK Export Finance (UKEF).

11-480x480 Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)

Ми вирімо, що члени та друзі БУТП зацікавлені у збільшенні британсько-української торгівлі та інвестицій, коли вони дізнаються більше про цю надзвичайну нову підтримку експортних кредитів. БУТП тримає особливий орієнтир у 2021 році на збільшення британсько-української торгівлі та інвестицій, для чого ми розпочали серію вебінарів, починаючи з цієї події.

11-480x480 Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)
Умови експортних кредитів UKEF є дуже привабливими для торгівлі та інвестицій в Україні, в тому числі для підтримки позик терміном до 10 років з трирічним пільговим періодом та вигідними процентними ставками. Вимога щодо мінімального відсотку локалізації у Великобританії у розмірі 20% є набагато менш обмежуючим, ніж умови для експортних кредитів для інших країн.
Як завжди, члени БУТП зможуть задавати питання під час сесії запитань та відповідей у ​​пріоритетному порядку та матимуть спеціальний доступ до спікерів після заходу. Щоб стати членом БУТП, заповніть форму: https://forms.gle/Xc6vyeauuhu74Fnr6

11-480x480 Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)

Сподіваємось, ви зможете доєднатися до нашого заходу, щоб дати поштовх вашому бізнесу в Україні розвиватися!

Британо-українська торгова палата
buccukraine@gmail.com

Медіа партнери заходу:

image1-414x212 Вебінар Британо-української торгової палати (БУТП)

Коментарі