В рамках Міжнародної акції #TakeYourDogToWorkDay у компанії JustCoded провели Dog day 2021

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Це вже другий Dog day в нашій компанії. Перший ми започаткували у 2019 році, колегам дуже сподобалося і ми вирішили проводити dog акцію щороку. На жаль, карантин тимчасово перервав наші плани, але цього літа ми знову запросили пухнастиків у гості.

Dyzajn-bez-nazvanyya-1-414x233 В рамках Міжнародної акції #TakeYourDogToWorkDay у компанії JustCoded провели Dog day 2021

Dyzajn-bez-nazvanyya-2-414x233 В рамках Міжнародної акції #TakeYourDogToWorkDay у компанії JustCoded провели Dog day 2021

Так, офіс JC відвідали 5 собак, які влаштували справжній перформанс.
2 такси, коргі, джек-рассел і прекрасна блондинка вест-хайленд-уайт-тер’єр веселилися від душі, відпочивали на літніх терасах і бігали з поверху на поверх. Ніхто з колег не міг пройти повз песиків без посмішки й ввічливої фрази: “а можна погладити?”

JC-dog-day2-414x311 В рамках Міжнародної акції #TakeYourDogToWorkDay у компанії JustCoded провели Dog day 2021

Акція #TakeYourDogToWorkDay не тільки заряджає на позитив, а ще й наголошує на проблемах безпритульних тварин в цілому світі. Крім того, якщо брати до уваги думку експертів, то знаходження собак в офісі знижує рівень стресу і сприяє плодотворному спілкуванню між співробітниками. Хоч би що там було, pet-friendly офіси стають все популярнішими в нашій країні. Якщо раніше ми тільки могли читати про “цуценячий рай” в компанії Google, то сьогодні ми вже поспішаємо на роботу в власний офіс з пухнастим другом.

JC-dog-day-414x311 В рамках Міжнародної акції #TakeYourDogToWorkDay у компанії JustCoded провели Dog day 2021

Коментарі