“Усі ми Digital Marketing Managers” – Open IT 2.0

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

24 жовтня Kharkiv IT Cluster провів воркшоп проєкту Open IT 2.0 зі спікером Ольгою Шапран (Chief Marketing Officer (CMO), керівна партнерка EdTech компанії PioGroup Software.

Цього разу ми говорили про основи Digital Marketing. Ольга занурила кожного в робочий світ marketing manager, щоденні виклики, завдання такої людини та звичний йому лексикон.

Дуже креативно вона підвела учасників до поняття “портрет клієнта”, використовувала багато інтерактиву, змогла через асоціації та порівняння пояснити слухачам принципи маркетингу, його основні підходи та інструментарії.

Ольга Шапран: “Перш за все, зараз така професія, як Digital Marketing Manager, абсолютно не визначена для більшості людей. У багатьох компаніях вона включає в себе абсолютно різні ролі та завдання. Мені свого часу було дуже цікаво розібратися, хто ж такий цей Digital Marketing Manager. Хочу передати ці знання учасникам Open IT 2.0 “

Фішки воркшопу

“До кінця воркшопу я доведу, що кожен з нас Digital Marketer!” – саме з цієї фрази почався воркшоп, і … це вдалося! Всі люди формують свій особистий бренд. Бренд, який називається “Я”. Він різний для всіх, різний для наших друзів і роботодавців, різний для колег і просто знайомих, але робимо його ми самі!

Учасники змогли оцінити свої скіли в digital marketing, зрозуміти, куди рости і наскільки важливо тримати руку на пульсі в трендах та бути UP Today.

Всі анонси і новини проєкту можна дізнатися на Telegram-каналі https://t.me/openit2.

До зустрічі на заходах Kharkiv IT Cluster!

 

Довідка про проєкт:

Проєкт OPEN IT 2.0 – другий сезон серії навчальних воркшопів для студентів про нетехнічні професії IT індустрії. Прослухавши весь курс воркшопів другого сезону, учасники отримають базові знання, знайомство з професіоналами IT- галузі та відповіді на питання, що цікавлять. Спікерами проєкту OPEN IT 2.0 виступлять фахівці рівня senior і вище.

 

Коментарі