Как управлять стрессом ?

Junior club : управління стресом і саморегуляция

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

31 жовтня Kharkiv IT Cluster разом із компанією SoftServe провели вебінар для учасників закритого клубу Junior Club, на якому розповіли про те, як подолати стрес.

🗣 Спікер вебінару — Вʼячеслав Лаптєв, менеджер центру розвитку талантів у SoftServe, розповів як впоратися з внутрішньоособистісними конфліктами, подолати втому й не зловити вигорання.

‼️ Напруженість — невід’ємна частина життя багатьох людей, особливо в сучасному суспільстві. На зустрічі розглянули: чому стрес є такою поширеною проблемою, як він впливає на наше фізичне й психічне здоров’я, а також як можна протистояти стресу .

❓❓Що таке стрес❓❓

🌟 Стрес — це фізіологічна й психологічна реакція організму на незвичайні або надмірні подразники, які можуть містити фізичні, емоційні й психічні навантаження.
Тривожність є нормальною реакцією організму на виклики й загрози навколишнього середовища. Він може виникати в різних ситуаціях, зокрема під час фізичної небезпеки, емоційного тиску, перевантаження на роботі, особистих проблем тощо.

Snymok-ekrana-2023-11-06-v-14.50.43-640x353 Junior club : управління стресом і саморегуляция

❓❓До чого призводить стрес❓❓

Стрес може призводити до різних фізичних і психологічних проблем: прокрастинація, зниження імунітету, вигорання, агресія тощо.
Щоб попередити негативні наслідки тривожності, важливо навчитися ефективно управляти нею, використовуючи релаксаційні техніки, фізичну активність, підтримку й, можливо, консультацію з професійним психологом чи психіатром.

Snymok-ekrana-2023-11-06-v-15.23.52-640x309 Junior club : управління стресом і саморегуляция

❓❓Шляхи зниження втоми❓❓

Зниження втоми — важливий процес для підтримки фізичного й психічного здоров’я. Шляхами зниження знемоги можуть бути чергування видів активностей, режимів праці та відпочинку, комфортні умови, а також розподіл задач і часу.

Snymok-ekrana-2023-11-06-v-15.25.42-640x362 Junior club : управління стресом і саморегуляция

Щоб дізнатися ще більше про те, як боротися зі стресом, переглядай запис зустрічі!

👉Більше про “Управління стресом та саморегуляцію”👈

Довідка:

SoftServe — це провідна ІТ-компанія, яка займається консалтингом і надає послуги у сфері цифрових технологій. Компанія забезпечує інноваційність, якість і швидкість, яких очікують клієнти й користувачі.

Рекомендовані матеріали

Коментарі