UKRSIBBANK опублікував консолідований звіт про управління за 2022

UKRSIBBANK опублікував консолідований звіт про управління за 2022

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group опублікував консолідований звіт про управління 2022, де поділився ключовими досягненнями минулого року та планами на майбутнє.

Звіт складається з чотирьох розділів. У першому розділі міститься інформація про макроекономічний розвиток України, стан BNP Paribas та UKRSIBBANK у 2022 році, склад Наглядової ради та керівництво банку. Також подано інформацію про корпоративну соціальну відповідальність, залученість та нагороди банку.

У звіті можна знайти стратегію 2022-2025, фінансові результати, структуру капіталу та ліквідності. А в останньому блоці міститься інформація про управління персоналом, інформаційні технології, комплаєнс та управління ризиками.

У 2022 році банк продовжував слідувати обраній стратегії, дотримуватися принципів сталого розвитку, відкритої та доступної інформації. UKRSIBBANK є стабільним партнером, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів і працівників, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства.

«2022 рік став найважчим в історії України. Проте, незважаючи на виклики 2022 року, UKRSIBBANK демонструє стабільність і хороші результати завдяки самовідданій роботі нашої команди, підтримці акціонерів і довірі 2 мільйонів клієнтів. Хочу подякувати всім командам нашого банку. Наші співробітники, продовжують наполегливо працювати у надзвичайно складних зовнішніх умовах, сміливо та віддано підтримують наших клієнтів і рішуче роблять свій вагомий внесок у економіку країни. Також хочу висловити подяку нашим колегам, які захищають Україну. Без усіх вас це було б неможливо», — сказав Лоран ДЮПУШ, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Банк підготував максимально розгорнуту інформацію, що буде корисна існуючим та потенційним клієнтам. Більш детально з документом можна ознайомитися за посиланням.

«Протягом року війни, працюючи у непередбачуваних умовах, усі команди UKRSIBBANK продемонстрували надзвичайну відданість справі, стійкість, ефективність та чудове вміння продовжувати бізнес-діяльність та підтримувати клієнтів та економіку України. В 2022 році банк залишався дуже активним гравцем на ринку, намагався постійно підтримувати великі корпорації, реалізовувати ініціативи на підтримку суспільства. Вся Група BNP Paribas захоплюється і поважає героїчну залученість команд UKRSIBBANK. Уся родина BNP Paribas по всьому світу продовжуватиме підтримувати Україну. UKRSIBBANK залишається відданим клієнтам та українському суспільству, частиною якого він відчуває себе сьогодні більше, ніж будь-коли», — поділився Франсуа БЕНАРОЯ, Голова Наглядової Ради UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Документ також міститься у розділі «Звітність за 2022 рік».

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Європейська Бізнес Асоціація відзначила UKRSIBBANK зірковою нагородою -- Bravery Star
  2. UKRSIBBANK підтримав II благодійний турнір «Право на хід» зі швидких шахів у Одесі
  3. Спільний проєкт UKRSIBBANK та Polcom отримав першість у конкурсі Best in Cloud 2023 від видання Computerworld.

Коментарі