ukrsibbank_valiutni_depozyty_2024_web

UKRSIBBANK — найкращий банк для валютних депозитів у 2024

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став абсолютним лідером у прирості валютних депозитів від населення і переможцем в категорії «Валютний банк для населення» за версією інформаційного агентства «Фінансовий клуб».

У розрахунках аналітики використовували дані звітності банків за 2023 рік.

«Отримана нагорода є підтвердженням високої конкурентоспроможності нашого банку. Адже ми відновили строкові депозити для фізичних осіб лише в лютому минулого року, і це визнання дійсно має особливе значення для нас. Ми вдячні за довіру нашим клієнтам, які оцінили і надійність банку, і зручність сервісів за допомогою яких можна і купувати валюту у застосунку і розміщувати її на депозит, маючи вигідні умови. Впровадження інновацій та сталий розвиток — це наш спосіб ефективно відповідати на зростаючі потреби ринку, пропонуючи актуальні рішення та інтегруючись у зміни сучасного світу», — Володимир ШЕВЧЕНКО, начальник департаменту роздрібних продажів UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

У рейтингу «Банки року – 2024» фінансові експерти розподілили банки за певними категоріями та групами – державні банки, великі приватні банки, з чистими активами більше 20 млрд грн, та невеликі приватні банки, з чистими активами менше 20 млрд грн.

Більше про рейтинг «Банки року – 2024» за посиланням.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_bucha_nove_viddilennya
  2. ukrsibbank_krashhyj_robotodavets
  3. ukrsibbank_rejtyng_zhyttyezdatnosti_bankiv_web

Коментарі