ukrsibbank_rejtyng_zhyttyezdatnosti_bankiv_web

UKRSIBBANK №1 у рейтингу життєздатності банків України за версією медіа MIND.UA

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK отримав найвищий результат — 4.5 зірки. У списку представлені лише банки з ринковою часткою понад 0.2 % від загального обсягу активів банківської системи. Під час складання рейтингу враховувалися ключові фактори фінансової стійкості: достатність капіталу, якість кредитного портфелю, рентабельність діяльності, ліквідність тощо. Рейтинг також враховує економічні нормативи та ризики банківської діяльності в Україні.

Джерелами даних були показники фінансової звітності, опубліковані на офіційному сайті Національного банку України та корпоративних веб-ресурсах банків, що беруть участь у рейтингу.

Результати дослідження свідчать про інституційну спроможність банківської системи під час війни та високий рівень довіри громадян.
UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує демонструвати високий рівень фінансової життєздатності, довіри та надійності, утримуючи свою лідерську позицію на фінансовому ринку України.

Більше про рейтинг можна дізнатися за посиланням: Рейтинг життєздатності банків – 2024. Перевірка на витривалість | Mind.ua

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_bucha_nove_viddilennya
  2. ukrsibbank_krashhyj_robotodavets
  3. ATTACHMENT DETAILS ukrsibbank_dovgostrokove_bachennya_shhodo_majbutnogo_ukrayiny_web_baner

Коментарі