Спільний проєкт UKRSIBBANK та Polcom отримав першість у конкурсі Best in Cloud 2023 від видання Computerworld.

Спільний проєкт UKRSIBBANK та Polcom отримав першість у конкурсі Best in Cloud 2023 від видання Computerworld.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Disaster Recovery Solution – це проєкт UKRSIBBANK BNP Paribas Group та польської компанії Polcom, якому журі видання Computerworld присудили першість у номінації «Краще впровадження хмарного сервісу за останні 12 місяців».

Polcom надав хмарне рішення, яке дозволяє швидко відновлювати роботу ІТ-сервісів банку в разі раптових інцидентів або катастроф. Завдяки цьому UKRSIBBANK може надавати послуги безперебійно, що є вкрай важливим для якісного обслуговування клієнтів. Це рішення забезпечує доступність ключових банківських систем і застосунків у разі непередбачуваних обставин.

У межах реалізації проекту Polcom надав послугу з резервного центру обробки даних для ключових систем, що використовуються в UKRSIBBANK, зокрема SAP. Крім того, компанія надала спеціальне серверне середовище та хмарні сервіси. Розгортання банківських IT систем у хмарному середовищі польського провайдера також супроводжувалося розгортанням заходів захисту від DDoS-атак.

Розробка резервного ІТ-середовища в хмарі Polcom є частиною великого процесу адаптації до нової геополітичної ситуації. Рішення скористатися послугами Polcom і реалізувати проєкт Disaster Recovery Soluition дозволило банку гнучко керувати ІТ-інфраструктурою в умовах, що динамічно змінюються.

«Банківська система – це частина критичної інфраструктури країни, функціонування якої має відбуватися за будь-яких обставин. З огляду на ті виклики, що пов’язані з війною, ми бачимо, що гнучкість і безпека ІТ-інфраструктури відіграють ключову роль у забезпеченні стабільності та безперервності бізнес-операцій. Ми усіляко прагнемо пропрацювати різні сценарії розвитку подій та заходи протидії, щоби наші клієнти не відчували наслідків недоступності ІТ-середовища та могли мати доступ до їхніх рахунків та наших платформ онлайн банкінгу UKRSIB online та UKRSIB business. Хмарне рішення Disaster Recovery Solution націлене саме на це. Цей проект є хорошим фундаментом для подальшого розвитку та обслуговування клієнтів на найвищому рівні», — додав Сергій Загорулько, заступник Голови Правління з ІТ питань UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Джерело UKRSIBBANK with 1st prize in Best in Cloud 2023 | Chmura dla biznesu Polcom

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Smart Lady — спеціальна пропозиція від UKRSIBBANK для підприємиць
  2. За підтримки UKRSIBBANK у Рівному провели бізнес-захід для підприємців
  3. UKRSIBBANK надав 100к грн на розвиток бізнесу фіналістці премії «Створено жінками»
  4. UKRSIBBANK опублікував консолідований звіт про управління за 2022
  5. Європейська Бізнес Асоціація відзначила UKRSIBBANK зірковою нагородою -- Bravery Star
  6. UKRSIBBANK підтримав II благодійний турнір «Право на хід» зі швидких шахів у Одесі

Коментарі