ukrsibbank_prostobank_awards_2024_web

UKRSIBBANK отримав першість у номінації від Prostobank Awards 2024

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group посів перше місце в номінації «Кращий тарифний пакет для ІТ-спеціалістів» від Prostobank Awards 2024 за кращу тарифну пропозицію «ІТ підприємець».

Як незмінний партнер українського ІТ, UKRSIBBANK створює комфортні умови обслуговування з найнижчими тарифами, безкоштовним зняттям готівки у банкоматах банку та партнерів, пільговим тарифом за обслуговування карткового рахунку.

Організатор обрав тарифний план «ІТ Підприємець» як кращий на ринку, проаналізувавши тарифні плани 15 українських банків, де до уваги брали умови відкриття рахунку та базової картки, їхнє щомісячне обслуговування, ліміти на розрахунки та зняття готівки, платежі на рахунки в інші банки.

Prostobank Awards – нагорода, яку банки отримують за найкращий сервіс.

Дізнатися більше про тарифний план «ІТ підприємець» можна за посиланням.

UKRSIBBANK – стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів і працівників, сприяє зміцненню української економіки та позитивно впливає на розвиток суспільства.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_bucha_nove_viddilennya
  2. ukrsibbank_valiutni_depozyty_2024_web
  3. ukrsibbank_rejtyng_zhyttyezdatnosti_bankiv_web

Коментарі