UKRSIBBANK — Допомога ЗСУ

UKRSIBBANK — Допомога ЗСУ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов у ТОП-3 лідерів номінації «Допомога ЗСУ» рейтингу «25 провідних банків України під час війни» від провідного бізнес-видання «Фінансовий Клуб».

У рамках цього рейтингу досліджувалася допомога, яку українські банки надавали Збройним силам України з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Для аналізу рейтингу враховувалися такі показники як: обсяг власних і залучених коштів банку, скерованих на допомогу ЗСУ та іншим військовим підрозділам; кількість працівників, мобілізованих до ЗСУ; кількість власних броньованих автомобілів, переданих у постійне чи тимчасове користування ЗСУ та іншим військовим підрозділам тощо.

За оцінками медіа, обсяг коштів спрямованих UKRSIBBANK на допомогу ЗСУ склав 362 млн грн.

На сьогодні 78 співробітників UKRSIBBANK захищають Україну. Банк постійно підтримує мобілізованих співробітників та за необхідності забезпечує їх бронежилетами, касками, тощо.
Також з початку війни співробітники банку започаткували ініціативу «Підтримка українських воїнів: підтримай своїх!» – допомога мобілізованим колегам та відповідно підрозділам ЗСУ, де перебувають мобілізовані співробітники.

Крім того, банк передав на потреби ЗСУ 13 броньованих автомобілів, генератор та іншу техніку.

Зазначимо, що UKRSIBBANK активно долучає клієнтів до підтримки ЗСУ через інтернет платформу UKRSIB online та власними донатами підтримує благодійні ініціативи. Один з таких проєктів – це реабілітації військових. Так, банк задонатив 850 000 грн благодійній організації «Чаша Милосердя», яка спільно з фондом «Protez Foundation» закуповує протези суглобів, допомагає героям з протезуванням та реабілітацією, щоб у майбутньому вони могли повноцінно рухатися та повернулися до нормального життя.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Smart Lady — спеціальна пропозиція від UKRSIBBANK для підприємиць
  2. UKRSIB business тепер у мобільному
  3. UKRSIBBANK продовжує дію акції «КОД ІТ»
  4. UKRSIBBANK підтримав II благодійний турнір «Право на хід» зі швидких шахів у Одесі
  5. Ukrsibbank

Коментарі