ukrsibbank_bucha_nove_viddilennya

UKRSIBBANK відкрив у Бучі нове відділення

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Аби сприяти росту підприємництва та розвитку міста, UKRSIBBANK BNP Paribas Group відкрив нове відділення у Бучі, яке стало 202 за рахунком в мережі відділень банку. Воно розташоване на бульварі Леоніда Бірюкова, 2А.

Відділення запрацювало 18 січня. UKRSIBBANK запрошує мешканців та підприємців міста скористатися перевагами високоякісного банківського обслуговування.

Фахівці відділення надають широкий спектр банківських послуг для фізичних осіб, підприємців та корпоративних клієнтів. Відділення обладнане банкоматом з функцією внесення готівки, генератором та зручностями для людей з інвалідністю.

«Менше року тому разом із нашими партнерами ми відкрили у цьому місті Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес. Вже тоді ми розуміли потенціал жителів міста і планували відкрити відділення банку для підтримки наших партнерів і клієнтів», — поділився Лоран ДЮПУШ, Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK прагне стати активним учасником української бізнес-спільноти та в подальшому сприяти її розвитку. В центрах Дія.Бізнес, зокрема в місті Буча, експерти банку продовжать проводити заходи, щодо фінансової грамотності серед підприємців.

Місто Буча ще у 2022 році привернуло до себе увагу світової спільноти. Відомі політичні лідери та представники бізнесу приїжджають до українського міста на Київщині, щоби підтримати та допомогти у відновленні та розвитку після окупації.

Варто відзначити, що в Україні за даними Opendatabot, за минулий рік з’явилося більше 300 тисяч нових фізичних осіб підприємців та 37 тис нових компаній. З них майже 23 тис. ФОП та майже 2,5 тис. нових компаній зареєстровано на Київщині. Найбільш поширені причини відкриття ФОП у сферах роздрібної торгівлі, IT та наданні інших індивідуальних послуг.

Наш банк обслуговує понад 1 млн клієнтів, понад 200 тисяч підприємців та 37 тисяч компаній, допомагаючи їм рости та масштабуватися. Також наш банк є одним із головних фінансових партнерів для ІТ — ми обслуговуємо майже 30% ринку українського ІТ.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ukrsibbank_top_3_krashhyh_robotodavtsiv
  2. ukrsibbank_krashhyj_robotodavets
  3. ATTACHMENT DETAILS ukrsibbank_dovgostrokove_bachennya_shhodo_majbutnogo_ukrayiny_web_baner

Коментарі