UKRSIBBANK продовжує дію акції «КОД ІТ»

UKRSIBBANK продовжує дію акції «КОД ІТ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

До кінця червня 2023 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує дію акції «КОД ІТ», щоби підтримати середній та малий ІТ-бізнес України у нинішніх умовах та сприяти розвитку ІТ-галузі в цілому.

Скористатися пропозицією зможуть компанії середнього та малого бізнесу ІТ сектору з кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, які станом на 10 січня 2023 не мають в UKRSIBBANK відкритих зарплатно-карткових проєктів (ЗКП) та діючих поточних рахунків.

За умовами акції такі клієнти, з дати укладання ЗКП та протягом 180 днів безкоштовно перераховуватимуть заробітну плату та інші виплати на рахунки їхніх співробітників в UKRSIBBANK.

Проте, це не єдина опція із пільговими умовами:

  • компанія, яка відкриє рахунок у тарифному плані «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ», протягом шести місяців матиме безкоштовне щомісячне розрахункове обслуговування поточного рахунку та зможе без комісії протягом 180 днів продавати іноземну валюту на валютному ринку України;
  • два представники клієнта зможуть отримати безкоштовне щорічне розрахунково-касове обслуговування рахунків для особистих потреб у картковому тарифному плані «ЗП ФЛ ALL INCLUSIVE DE LUXE».

Щоби скористатися пропозиціями потрібно звертатися до менеджера у відділенні банку.

Всі умови акції викладено за посиланням.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Smart Lady — спеціальна пропозиція від UKRSIBBANK для підприємиць
  2. UKRSIB business тепер у мобільному
  3. UKRSIBBANK — Допомога ЗСУ
  4. Ukrsibbank
  5. Ukrsibbank чарівник 2022 завітав до 507 діток України

Коментарі