UKRSIB business тепер у мобільному

UKRSIB business тепер у мобільному

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group створив застосунок UKRSIB business для клієнтів середнього та малого бізнесу. Це дає змогу керувати рахунками й операціями за рахунками з мобільних пристроїв, здійснювати транзакції у національній валюті.

Раніше клієнти банку проводили всі операції та слідкували за фінансовою інформацією в адаптивній версії платформи UKRSIB business у веб-браузері.
Тепер застосунок доступний для Android та IOS. Система UKRSIB business у смартфоні має базовий функціонал, зокрема:

Платежі

 • У інтерфейсі застосунку клієнти можуть побачити залишки по рахунках у гривні та валюті. Перелік рахунків компанії, до операцій з якими у них є доступ, з основними відомостями, як-от назва та номер рахунку, залишок та його валюта.
 • Користувачі можуть працювати з гривневими документами: створювати, копіювати, редагувати, підписувати за допомогою кваліфікованого електронного підпису, виконувати групові дії та фільтрувати пошук. Бачити список гривневих документів для підпису або для підтвердження.
 • Клієнти зможуть формувати виписки по гривневих та валютних рахунках і експортувати їх у файли різних форматів PDF, RTF, XLS, CSV, DBF, також формувати обороти по гривневим та валютних рахунках і експортувати їх у файли з форматом PDF, RTF, XLS, CSV.

Контроль коштів на додаткові сервіси

 • У застосунку клієнти можуть переключатися між компаніями, якщо є така потреба, налаштовувати рush-повідомлення про тимчасове блокування входу в систему чи блокування облікового запису.
 • Також, можуть налаштувати сповіщення про авторизацію у застосунку, підтвердження операцій, відхилення гривневої платіжної інструкції чи термін дії кваліфікованого сертифікату.

Безпека

 • Перший етап автентифікації – це авторизація за допомогою логіна й пароля, а другим етапом виступатиме підтвердження одноразовим паролем.
 • Також, користувач може налаштувати Face ID/Touch ID авторизацію та двофакторну автентифікацію, що посилить захист облікового запису.

Обмін валюти

 • Користувачі можуть створювати заявки на продаж валюти, редагувати їх, копіювати або ж видаляти.

Додаткові можливості

 • Інтерфейс доступний двома мовами: англійська та українська, та в двох темах: світла та темна.
 • Користувач може налаштувати віджети головного екрану, відображення даних по користувачу, відображення даних по компанії.
 • У банку працюють над розширенням функціонала програми.

👉 Поділитися враженнями від користування можна за посиланням. Серед всіх коментарів обиратимуть 5 переможців, які отримають секретні бокси з подарунками від UKRSIBBANK.

«Мобільний застосунок UKRSIB business є частиною втілення нашої стратегії розвитку інновацій та технологій банку в сфері диджиталізації. Ми регулярно покращуємо наші онлайн-сервіси, оптимізуємо їх, щоби відповідати запитам клієнтів. В нинішніх умовах відсутності електроенергії, дистанційної роботи працівників та частих повітряних тривог доступ зі свого мобільного до управління рахунками й операціями за рахунками, іншої фінансової інформації компанії – це необхідність. В умовах воєнного стану в нашій країні клієнтам важливо дистанційно та вільно мати доступ до банку не лише з точки зору зручності, а також важливе забезпечення безперервності роботи бізнесів», прокоментував Андрій КАШПЕРУК, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Smart Lady — спеціальна пропозиція від UKRSIBBANK для підприємиць
 2. UKRSIBBANK продовжує дію акції «КОД ІТ»
 3. UKRSIBBANK — Допомога ЗСУ

Коментарі