“Україна та Швеція” – компанія Beetroot подарувала дітям екскурсію до офісу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 грудня в офісі компанії Beetroot пройшла екскурсія для переможців гри Kids2IT з учнями Зміївського ліцею №1. Дякуємо Hub Idei та їхньому керівнику Ользі Перелигіній за допомогу в організації школярів!

Неля Олареско, рекрутер компанії Beetroot: “Це був неймовірний досвід! Учні дуже тямущі, товариські та веселі. З ними було приємно і спілкуватись на серйозні теми – про те як була створена наша компанія, ініціативи та плани; і розважатися – обговорюючи Швецію, її традиції та особливості. Після зустрічі з такими дітьми, стає точно зрозуміло, що майбутнє у нашої країни блискуче!”

1_1 “Україна та Швеція” - компанія Beetroot подарувала дітям екскурсію до офісу

Компанія Beetroot запросила викладачів з академії своєї школи та HR менеджерів, що розповіли про широкі можливості для дітей в Українських IT  компаніях. І це не все! Опісля презентації діти мали можливість дізнатись більше “цікавинок” про Швецію та її взаємодію з Україною.

Вчитель інформатики: “Дуже пізнавальна екскурсія, яка сподобалась як дітям, так і вчителям. Хотілося б якомога більше подібних зустрічей з компаніями. Дякуємо Kharkiv IT Cluster та компанії Beetroot за цю можливість, нам було дуже приємно провести цей день разом з вами!”

Нам важливо, аби діти зрозуміли, що гідно працювати та досягати успіхів у їхній рідній країні можливо. Тому найпріорітетнішою для нас є думка саме учнів.

Учень ліцею Микита:”Екскурсія класна, ментори класні, частіше б такі зустрічі!

Учень ліцею Олександр: “Усе просто чудово! На наступний рік, після закінчення 9-го класу, обов’язково прийду на курси Front end.”

А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі