Огляд ринку Ukrainian Venture Capital and Private Equity Overview-2019

Огляд ринку Ukrainian Venture Capital and Private Equity Overview-2019

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) і компанія «Делойт» в Україні представляють щорічний огляд ринку українського венчурного та приватного капіталу 2019 року – Ukrainian Venture Capital and Private Equity Overview-2019.

Українська асоціація венчурного та приватного капіталу UVCA формує напрямок розвитку сфери приватного капіталу, сприяючи інвестиційним можливостям України, представляючи інтереси інвесторів приватного капіталу перед розробниками політики та покращуючи інвестиційний і діловий клімат України.

Компанія «Делойт» в Україні входить до глобальної мережі компаній «Делойт», що надають послуги з аудиту, консалтингу, оподаткування, корпоративних фінансів, управління ризиками.

Ви можете ознайомитись з презентацією із дослідженням ринку за посиланням.

Крім того, ви можете переглянути вебінар-презентацію за участі Ольги Афанасьєвої, СЕО Української асоціації венчурного та приватного капіталу, і Володимира Юмашева, партнера та лідера групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ «Делойт» в Україні, та наступної дискусії професіоналів індустрії щодо очікувань розвитку ситуації у контексті пандемії та можливостей ринку – Йорама Війнгаарде, засновника і генерального директора Dealroom.co, Романа Нікітова, голови венчурних і технологічних інвестицій в ICU Ventures. Модератор – американський бізнес-письменник і подкастер Майкл Бурик.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. вимушені світчери

Коментарі