Ukrainian Gaming Week 2020: про перенесення виставки на 26-27 листопада та заходи безпеки на заході

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

За рішенням Кабміну для запобігання поширенню коронавірусу в Україні продовжили адаптивний карантин до 31 жовтня 2020 року. Як превентивний захід уряд ввів заборону на в’їзд до країни іноземців у період із 28 серпня до 28 вересня.

Для компанії Smile-Expo, яка організовує масштабну виставку Ukrainian Gaming Week 2020, важливо, щоб відвідувачі, експоненти, спікери, спонсори події та представники ЗМІ змогли без проблем потрапити на івент незалежно від того, у якій країні вони проживають. Тому, щоб забезпечити безперешкодний доступ на захід та організувати якісний нетворкінг, було прийнято рішення про перенесення UGW 2020.


4-1-480x480 Ukrainian Gaming Week 2020: про перенесення виставки на 26-27 листопада та заходи безпеки на заході
Нові дати проведення події: 26-27 листопада 2020 року.

Завдяки перенесенню івенту на пізніший термін команда організаторів зможе зібрати на одному майданчику як українських, так і іноземних представників грального ринку, а також створить максимально комфортні умови для спілкування та налагодження бізнес-контактів.

Про заходи безпеки на заході

Щоб уберегти учасників і гостей події від зараження коронавірусом, на UGW 2020 будуть дотримані всі вимоги Міністерства охорони здоров’я України, які спрямовані на запобігання поширенню COVID-19.

З-поміж профілактичних заходів: масковий режим, дотримання правил соціального дистанціювання, температурний скринінг, дезінфекція приміщень, індивідуальний посуд для кожного відвідувача, наявність антисептиків у всіх зонах.

Про програму UGW 2020

Ukrainian Gaming Week 2020 міститиме виставку, конференцію, відкритий лекторій, нагородження UGW Awards і вечірку. На заході очікується 100 учасників і 3000 відвідувачів.

Експонентами стануть постачальники меблів та обладнання, розробники ПЗ, СРА-мережі, банки, маркетингові, юридичні компанії та ін. Вони представлять продукти та послуги для гемблінг-індустрії. 27 листопада на території виставки відбудеться відкритий лекторій, де розглянуть дієві кейси, презентуватимуть нові продукти та розіграють подарунки.

26 листопада на UGW 2020 відбудеться конференція, на якій українські й іноземні експерти розберуть тонкощі нового законодавства, розглянуть перспективні напрями для гемблінг-діяльності й обговорять майбутнє індустрії.

Перший день івенту завершиться феєричною закритою вечіркою, на якій відбудеться нагородження переможців UGW Awards. Премії отримають представники гральної галузі, які досягли найбільших успіхів у роботі. Лауреатів конкурсу визначать за версією UGW.

Організатор і місце проведення події

UGW 2020 організовує міжнародна компанія Smile-Expo, яка спеціалізується на проведенні профільних івентів, які присвячені інноваціям.

Захід відбудеться 26-27 листопада в київському МВЦ. Виставка та лекторій пройдуть у павільйоні № 4-В, а конференція – у павільйоні № 3-А.

Програма та деталі події

Коментарі