Ukraine-Ready4EU: швидка підтримка ІТ-компаній в інтеграції до ринку ЄС від Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ринок ЄС має безліч особливостей правового регулювання та оподаткування, вимог до сертифікації, що потенційно ускладнює вихід та розвиток ІТ-компанії на міжнародному рівні.

Саме тому Kharkiv IT Cluster спільно з міжнародними партнерами долучився до координації до проєкту UkraineReady4EU на боці українського бізнесу. Проєкт, спрямований на підтримку українських малих та середніх підприємств, які планують конкретні заходи або вже виходять на ринок ЄС.

Що дає проєкт Ukraine-Ready4EU

Основна мета проєкту Ukraine-Ready4EU — збільшити конкурентоспроможність українських компаній через адаптацію до європейських стандартів та вимог. Учасники одноразово отримати фінансову підтримку у розмірі 2500 євро кожен, а також доступ до консультацій з експертами та участі в міжнародних виставках та бізнес-місіях.

Ukraine-Ready4EU-2-414x233 Ukraine-Ready4EU: швидка підтримка ІТ-компаній в інтеграції до ринку ЄС від Kharkiv IT Cluster

Хто може подавати заявку?

Заявки на участь можуть подавати українські МСП, які планують активізуватись на ринку ЄС та успішно співпрацювати з європейськими діловими партнерами.

Ключові критерії відбору:

  • Відповідність європейським стандартам та вимогам;
  • Інноваційність продукту або послуги;
  • Економічна стабільність та потенціал для міжнародного росту;
  • Здатність втілити заплановау діяльність на європейському ринку.

За уточненнями, додатковими запитаннями та допомогою із поданням на підтримку можна звертатися до нашої менеджерки Тетяни Куртової у Telegram.

Ukraine-Ready4EU-414x233 Ukraine-Ready4EU: швидка підтримка ІТ-компаній в інтеграції до ринку ЄС від Kharkiv IT Cluster
Кабінет для реєстрації на платформі — за посиланням. Ознайомитись з особливостями подання на цю програму можна у цьому гайді. Безпосередня форма подачі заявок на грантову підтримку доступна на сайті Ukraine-Ready4EU.

🔥 Дедлайн прийому заявок — 30 червня 2025 року у зв’язку із закінченням проєкту Ukraine-Ready4EU або за умови, якщо загальний бюджет проєкту буде вичерпано достроково.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — трансформуйте власний бізнес і здійсніть прорив на міжнародному ринку.

Рекомендовані матеріали

  1. dajdzhest-chervnevyh-podij-een
  2. masshtabuvannya-biznesu-na-platformi-een
  3. relevantnij-partner-na-platformi-een

Коментарі