ukad_ua

UKAD — команда, на яку можна покластися

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українське ІТ — єдина сфера, що зросла в 2022! Цього б не відбулось без адаптивності, стійкості і незламності бізнесу і фахівців. Історія мембера Kharkiv IT Cluster — компанії UKAD не стала виключенням.

Компанія була вимушена залишити свій рідний харківський спейс і шукати новий прихисток, де б фахівці UKAD змогли б знову виконувати проєкти клієнтів безпечно і ефективно.
Пошук простору для офісу в Києві став наступним викликом після евакуації команди з Харкова, адже встановлення старлінку та генератору потребує певних особливостей приміщення.

«Ми об’єдналися з нашими друзями з харківських IT компаній, і створили сумісний IT-hub для наших співробітників», — розповідає Денис Максименко, CEO UKAD.

ukad_hub_kyiv-414x233 UKAD — команда, на яку можна покластися

Робочий спейс UKAD розташований у сучасному бізнес центрі столиці. Крім критично важливих для роботи речей, як генератор і Starlink, у вільному доступі для команди є столи для настільного тенісу і тренажерний зал.

«Дуже хочеться, щоб генератор та старлінк не знадобились більше ніколи», — ділиться думками CEO UKAD, Денис Максименко.

Команда UKAD солідарна зі своїм CEO, тому вони продовжують працювати, реалізовувати проєкти клієнтів і допомагати ЗСУ! Віримо в українське ІТ, українців і нашу Перемогу!

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — станьте частиною ком’юніті однодумців, яке реалізовує амбітні проєкти і великі зміни.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. UKAD: Війна — не привід зупинятися
  2. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster

Коментарі