uitop_ua

Uitop шукає таланти!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ІТ завжди було привабливим для молоді: передові сучасні технології, можливість працювати у будь-якій точці земної кулі, високий рівень заробітної плати.

Після 24 лютого 2022 року інтерес до сфери виріс у геометричній прогресії. На одне місце UI/UX-дизайнера претендували 13 кандидатів одночасно, на позицію QA Manual — 17 кандидатів, HR — 7.

Сьогодні ситуація схожа, адже ІТ — єдина сфера в україні, що зросла у турбулентному 2022 році.

Мембер Харківського ІТ Кластеру — компанія Uitop теж відчула на собі перенасиченість ринку праці. Лише за місяць команда отримала 400+ відгуків на вакансію UI/UX-дизайнера.

«Незважаючи на велику кількість відгуків. Ми передивляємось кожне CV і даємо фідбек кожному хто надіслав виконане тестове завдання: які скіли треба прокачати, що треба довчити тощо», — цитата Анастасії Тарасенко, HR Uitop.

📝 Вакансія від Uitop: UI/UX-дизайнер без досвіду
📝 Вакансія від Uitop: UI/UX-дизайнер, 1 рік досвіду

Ринок праці сьогодні

Uitop входить до 10 найкращих дизайнерських компаній на ринку США. Щоб залишатись у ТОПі команда весь час тримає руку на пульсі подій і аналізує ситуацію на ринку праці.

📈 Позитивні тенденції. Попит на ІТ-спеціалістів залишається високим, кількість вакансій зростає. Згідно з опитуванням 500 компаній, кількість вакансій в ІТ зросла на 25% порівняно з попереднім роком.

У травні на Djinni було зареєстровано майже 1200 повідомлень про найм, що на 12% більше, ніж у лютому. Це приблизно такий самий рівень, як у січні 2022 року до повномасштабного вторгнення.

💪 Кваліфіковані кадри. 76% опитаних компаній вважають знання англійської мови ключовою вимогою до кандидатів на ІТ-позиції. Високим попитом користуються ІТ-спеціалісти, що знаються на новітніх технологіях: штучний інтелект, кібербезпека, хмарні обчислення.

⚠️ Негативні тенденції. 35% опитаних компаній повідомили про скорочення та затримки проєктів. 42% айтівців занепокоєні щодо нестабільності заробітної плати та потенційного зменшення фінансових інвестицій в галузь.

Реакція Uitop

Uitop — це жвава та досвідчена команда UI/UX дизайнерів, яка росте і шукає нові таланти у свою команду.

zaproshyemo_do_komandu-414x233 Uitop шукає таланти!

Компанія активно співпрацює з ІТ-школами Beetroot, Hillel, GoIT, A-Level і надає робочі місця випускникам і молодим спеціалістам.

Для фахівців рівня Junior або Trainee в компанії є покроковий процес навчання за яким новий тіммейт має змогу комфортно влитися в команду і прокачати свої hard&soft skills.
Крім того кожні півроку в компанії проводять performance review, щоб подивитись на успіхи і досягнення кожного члена команди і визначити майбутній вектор розвитку і зони відповідальності.

Висновок

ІТ-сфера в Україні переживає зараз «ідеальний шторм»: війна, висока конкуренція ринку, скорочення, затримка проєктів тощо. Проте айтівці і компанії витримали складний початок у лютому минулого року і продовжують демонструвати свої стійкість і сьогодні.

Компанія Uitop не стала виключенням. Всупереч турбулентним умовам команда стабільно тримається на високому рівні, дає можливість ІТ-талантам проявити себе і продовжує реалізувати ідеї стартапів та компаній в інтерфейси, які рулять!

Хочете стати кращими? — Приєднуйтесь до кращих!

👉 Запрошуємо до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster 👈

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  2. uitop_ua
  3. Менторство як інструмент розвитку що це й навіщо Гайд від менторки Uitop
  4. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster

Коментарі