У Львові у лютому відбудеться конференція, присвячена блокчейну та криптовалютам

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У 2022 році виповнилося 13 років з моменту появи біткоїну. За цей час Україна увійшла до ТОП-10 країн світу за рівнем блокчейн-розробки та масштабами використання криптовалют населенням. У країні очікується ухвалення закону про віртуальні активи, розпочато масове навчання громадян криптовалютам. Їхньому впровадженню в життя українців буде присвячено “Антимитап 2022”, який відбудеться 26 лютого у Львові.

На відміну від традиційних конференцій, у фокусі “Антимітапа 2022” виявляться не спікери, а учасники. 90% часу буде присвячено відповідям на їхні запитання. Користувачі будь-якого рівня, від нульового до професійного, винесуть собі користь від відвідування конференції.

Спікерами виступлять відомі українські професіонали, що представляють всі основні види рішень в області блокчейн: DeFi платформу Exon Center, криптобіржу Binance, криптокошелек Trustee Wallet, агентство зі створення невзаємозамінних токенів First NFT Agency, NFT-гру CryptoBrews NET, блокчейн Harmony Protocol, DAO та блокчейн-розробку, лігал-компанію для блокчейн-проектів Manimama та ін.

ЗМІ зможуть отримати експертні коментарі про те, що відбувається в індустрії віртуальних активів України, матеріал для публікацій, записати аудіо- та відео-інтерв’ю.

Місце проведення – конференц-зал Grand Hotel Lviv (пр. Свободи, 13). Офіційна програма пройде з 11 до 19 год і продовжується неформальним спілкуванням спікерів та учасників у душевній атмосфері зимового вікенду в історичному центрі Львова.

“Люди – це головне на заході. Наше завдання – зробити так, щоб вони отримали відповіді на свої запитання. Адже заради цього вони прийшли” – каже Віктор Манін, биткоін-підприємець, організатор мітапу.

“Львів – батьківщина Людвіга фон Мізеса, найбільшого економіста австрійської школи. Саме вона обґрунтовує ідею приватних грошей, яку криптовалюти вже тринадцять років втілюють на практиці. Тому у Львові має відбуватися щорічний крипто-захід, який стане “візитною карткою” міста та залучить тисячі криптоентузіастів з усього світу, які мріють опинитися на батьківщині Мізеса. Ми сподіваємось, що Антимітап започаткує цю традицію та проголосить Львів крипто-столицею Західної України” – каже Євген Романенко, ведучий заходу.

Реєстрація

Коментарі