У Харківського IT Кластера – нова Head of Legal Comittee.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський IT Кластер представляє нову главу Legal Comittee Оксану Кобзар. У цій ролі вона змінила Іванну Погребняк, яка очолювала комітет з моменту його заснування.

Сам комітет найближчим часом перезапустить роботу, а дату першого мітапу Кластер незабаром повідомить.

На мітапі учасники окреслять теми, які найбільше хвилюють представників IT бізнесу, і обговорять шляхи їх вирішення спільними зусиллями.

Залишаються актуальними і традиційні функції: консультувати компанії в питаннях взаємодії з державою і допомагати стежити за новинами зі світових юридичних практик.

Крім цього додається ще фінансова тематика, і тепер це буде Legal & Finance Committee.

Оксана Кобзар – адвокат, партнер юридичної компанії Axon Partners, Член Асоціації правників України (АПУ), Асоціації адвокатів України, учасниця Aspen Ukraine Initiative, MBA, У 2019 році видання Ukrainian Law Firms високо оцінило роботу Оксани Кобзар з податкових консультацій для IT бізнесу.

За результатами рейтингу Legal 500 2019 Оксана Кобзар отримала визнання в практиках «Tax» та «Сommercial, Corporate and M&A».

Також отримала визнання в рейтингу Юридичної газети в 2019 році “Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України” в категорії “Податки”

Оксана з 2001 року практикує податкове і митне право, корпоративне право та юридичну підтримку інвестиційних проектів, комерційне право, юридичний супровід імпорту та експорту. Очолювала юридичну роботу в аудиторській компанії, працювала Head of legal виробничої компанії та гірничодобувного холдингу, 5 років була партнером провідної регіональної юридичної фірми, керувала власним Адвокатським бюро. З серпня 2018 – партнер юридичної компанії Axon Partners.

Постійний спікер на заходах НААУ, АПУ, Ліги студентів АПУ, ILTI school, ELSA, Legal High School.

Так реалізовується захисна функція Kharkiv IT Cluster. Скооперувавшись, бізнес має сильніший голос на рівні країни, ніж окремі компанії. А захист компаній, контроль зовнішніх загроз і створення сприятливої екосистеми – основна ідея, навколо якої Кластер і сформувався вже 4 роки тому.

Харківський IT Кластер дякує Іванні Погребняк за плідну роботу, а Оксані Кобзар бажає успіхів в її новій почесній місії.

Коментарі