cs_ua

У чому феномен CS?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

CS — мембер Kharkiv IT Cluster з гучним іменем. Компанія вже 26 років успішно працює на ринку інформаційних послуг і має чим пишатись.

Станом на початок 2023 року програмними продуктами компанії користуються 62% банків України та декілька провідних банківських установ інших країн світу.

map-414x233 У чому феномен CS?

Автоматизована банківська система Б2, корпоративне сховище даних CS::BM, інтернет-банкінг для приватних та корпоративних клієнтів iFOBS — це лише частина рішень, які мембер Харківського ІТ Кластеру пропонує своїм клієнтам сьогодні.

Серед партнерів CS — компанії Oracle, Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela, IBM, Cisco.

Компанія безумовно пишається кожним своїм досягненням, але найбільший привід для гордості CS — це її команда.

Багаторічний досвід спільних дій

Життєвий цикл кар’єри ІТ-спеціаліста в рамках однієї компанії щороку зменшується. У компанії CS ситуація кардинально протилежна — стаж 40% спеціалістів команди перевищує 10 років.

statistics-414x232 У чому феномен CS?

У чому причина цього феномену? Чому висококваліфіковані фахівці залишаються вірними саме CS? Відповідь на це запитання можна знайти, поспілкувавшись з представниками компанії за різними напрямками.

Олег Похіл, QA Team Lead, 16 років в CS

pohil-480x480 У чому феномен CS?

«Робота в CS — це постійний досвід. Чим більше ти працюєш, тим більше отримуєш. Коли ти постійно займаєшся чимось новим, якось не виникає думок щось змінювати та залишати ту роботу, у якій є ще багато чого невідомого. Також великим плюсом є колектив, із яким ти пройшов багато випробувань. Ти знаєш, що тобі завжди зможуть допомогти, а коли потрібно, то й ти станеш у пригоді. Не останнє місце у всьому цьому посідає стабільність. Багато негараздів було подолано, і коли ти розумієш, що ти до цього причетний, — це надихає».

 

 

 

 

Світлана Яценко, Technical Writers Team Lead | iFOBS, 14 років в CS

yacenko-480x480 У чому феномен CS?

«Я з CS уже 14 років. Найскладніше було в перший рік — я тоді прийшла в IT з іншої сфери, кардинально змінювала профіль і шукала своє місце в новій компанії. Від самого старту відчувала потужну підтримку й швидко досягала результатів. Я починала свою кар’єру як звичайний tech writer, а за два роки мені доручили керувати відділом технічної документації. Далі вже полетіли один за одним роки по-справжньому цікавої роботи й найціннішого для мене — спілкування. Коли запитую себе, що тримає мене тут, знаходжу чітку відповідь — не «що», а «хто». Колектив, атмосфера, стосунки. Люди, які за ці роки стали більше ніж просто колегами. Так, ринок IT дуже й дуже мінливий. Сьогодні кращі умови тут, завтра — там. Можна ганятися за зарплатами, можна шукати кращих умов, але особисто я – там, де мені добре, де відчуваю себе реалізованою, відчуваю повагу й підтримку, впевненість у завтрашньому дні».

 

Павло Федоренко, РМ, 12 років в CS

fedorenko-480x480 У чому феномен CS?

 

«Я працюю в київському офісі уже досить довго. Атмосфера, яка сформувалась у нашому колективі дає підтримку в будь-якій справі: впровадження складних проєктів, нових процесів всередині компанії чи просто зустріч із колегами на рибалку. Мені особисто приємно робити щось, що приносить користь та задоволення, як клієнтам компанії, так і колегам, а з такою командою це виходить дуже легко».

 

 

 

 

Юрій Антоненко, Oracle Developer Team Lead, 11 років в CS

antonenko-480x480 У чому феномен CS?

«CS — моє друге місце роботи. Можливо це притаманна мені осілість, але коли ти розумієш, що ти робиш і навіщо, коли до тебе прислухаються, а твоя команда для тебе — наче сімʼя, то думки про зміну місця роботи не виникає. Окрім кар’єрного розвитку, від middle developer до team lead, в CS є професійний розвиток за рахунок різноманіття замовників, ринків, країн, технологій — на місці ти стояти ніколи не будеш. Ще дуже круто бути причетним до створення нішевих програмних продуктів, таких як наше рішення з резервування — ProVision, що існує на ринку вже кілька років і не має рівноцінних аналогів».

 

 

 

Катерина Бутиріна, HR Lead, 16 років в CS

bytirina-480x480 У чому феномен CS?

 

«Щоб ми не говорили, ніхто інший не зрозуміє, хто ми є, доки не вирішить стати одним із нас. Тут — пристрасть, свобода та розум. Розуміння, що ти причетний до дуже важливого та значущого для країни. Так, ми працюємо на внутрішній ринок України і пишаємось цим. CS — це люди із бездоганною експертизою та постійною жагою до знань. We are CS».

 

 

Крім робочих моментів компанія дає змогу фахівцям реалізувати себе, підтримує інтереси команди і їх дозвілля. Багато років CS є учасником футбольної ІТ-ліги, приймає участь у велоднях та забігах, походах на байдарках тощо. До війни у головному офісі CS проводились групові тренування з фітнесу та йоги.

У 2020 році хлопці з CS сформували власний музичний бенд, який називається 5Pence. Репетиції проходять щотижня на базі офісу в Києві, а виступи — на корпоративах компанії.

band_cs-640x480 У чому феномен CS?

РМ Павло Федоренко і Team Lead PL/SQL Developer Павло Василенко грають на гітарах, аналітик Віталій Ковтун — на бас-гітарі, аналітик Олександр Морозов сідає за барабани, а їх колега Олександр Коваль — вокаліст.

CS доводить не словами, а ділом і щасливими працівникам, що їх головна цінність — це команда, яка за роки плідної співпраці над спільними проєктами стала справжньою сім’єю.

we_are_cs У чому феномен CS?

Якщо ваша компанія також хоче стати частиною великого прогресивного ком’юніті — приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster. Make Ukrainian IT better together!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  2. ЗВО_Kharkiv IT Cluster
  3. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster

Коментарі