tsikava-matematyka-yak-zrobyty-shkilni-uroky-tsikavishymy-za-dopomogoyu-kahoot

Цікава математика: як зробити шкільні уроки цікавішими за допомогою Kahoot

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харків, як одне із найбільших міст України, завжди був центром освіти й інновацій. Початок нового навчального року в місті завжди є важливою подією для учнів, учителів і батьків. Навіть попри війну заняття відбуваються онлайн.

Учителі за весь період Covid-19, а тепер і повномасштабного вторгнення, призвичаїлися до онлайн-занять, але постійно знаходяться в пошуках нових інтерактивних ресурсів, цікавинок і лайфхаків, з якими можна проводити уроки.

Внесок Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster не стоїть осторонь, коли є запити й долучається до цікавих освітніх ініціатив. Так, спільно з викладачкою математики Харківського фізико-математичного ліцею №27 Оленою Юхимівною Харик, 4 вересня ми провели ознайомчий урок математики для учнів 5 класу.

Адже підтримка пульсу зі шкільними освітніми закладами, долучення до їх ініціатив та запитів є важливим кроком до налагодження співпраці. Підтримка таких ініціатив впливатиме на вибір ІТ-професій майбутньому й розвитку майбутніх лідерів у сфері технологій.

Як минуло заняття?

Ми показали, як зробити шкільні уроки математики цікавішими й азартнішими за допомогою популярної платформи Kahoot, поєднавши різні методи презентації. Учні побудували хмару зі слів і поділилися, що для них математика, інтерактивно розповіли про себе, свої захоплення й емоції, а також порозв’язували задачки.

«Kahoot — це чудовий інструмент для створення відчуття гри в класі, та окрім цього він сприяє активному навчанню. Завдяки Kahoot, ми змогли привернути увагу дітей до заняття й розпалити азарт до здобуття знань», — зазначила Уляна Шумей, координаторка освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

Дякуємо, Олені Юхимівній Харик за запрошення й цікаву пропозицію. Ми завжди раді навчати чомусь новому й пропагувати важливість навчання й направляти молодь на вибір перспективних професій у майбутньому.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Uroky-informatyky-vid-IT-kompanii-Kharkiv-IT-Cluster

Коментарі