Тренінг-гра для менторів Kids2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

30 січня у науковому парку Synergy Kharkiv IT Cluster провів гру-тренінг Kids2IT для менторів від компаній-партнерів. 

Захід був проведений з метою розповісти майбутнім менторам від IT-компаній та ЗВО Харкова правила гри Kids2IT та наочно показати особливості роботи з учнями старших класів. 

Зустріч проводила виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал. Вона максимально занурила учасників у ту атмосферу, яка очікується під час проведення гри для дітей у реальних умовах. Також допомогла їм розібратись у тонкощах роботи з підлітками і поділилась особистими очікуваннями від проєкту.

1eb44110-a0da-422b-a777-23e0051c62e7 Тренінг-гра для менторів Kids2IT

Координатор проєкту Наталія Овчаренко розповіла про ті цікаві, але складні моменти, з якими вона зіткнулась під час роботи зі школярами. Це надихнуло учасників на участь в наступних іграх у школах.

Вовк Аліна з компанії UNIT Factory: «Ця зустріч співвідноситься з тим, що ми вже робили, з чим ми працювали. Проте гра допомагає структурувати наші дії та досягати кращого результату. Цікаво спробувати саме такий формат, аби зрозуміти як правильно працювати саме з активними підлітками.»

Фішки гри

Цікаво та активно, не дивлячись на похмуру погоду, всі учасники долучились до створення нового телефону – наклейки. Телефон мав функцію розкладання за командою, заряду від енергії людини та працював на системі Android. Усіма налаштуваннями телефон займається самостійно, зтичуючи інформацію зі свого хазяїна. 

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізує проєкт Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проєкт дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі